"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Sypialnia
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia
Autor Wiadomość
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 17:37   

- Tylko mi tu nie płacz. - powiedział i pogładził ją po włosach. - Jeśli będziesz chciała pogadać, to ja jestem do dyspozycji. - szepnął i przutulił ją jeszcze trochę mocniej. - Ze mną jesteś bezpieczna. - położył głowę na jej głowie.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-06-15, 17:50   

 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 17:50   

-Spokojnie umiem powstrzymać łzy w takich momentach. - powiedziała gdyz wiele razy musiała albo chciała nie pokazywać sowjego prawdziwego oblicza.
-Dziękuję. - powiedziała i pocałowała lekko i krótko jego usta. Ponownie wróciła do porzedniej pozycji było jej bardzo miło przytulając sie do niego w taki sposub. Po jakiś paru minutach zasnęła w jego ramionach.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 17:57   

Uśmiechnął się do niej. Zamknął oczy, bo był jakiś taki śpiący. Zanim się zorientował, sam zasnął przytulając ją do siebie.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 18:05   

Następnego ranka Emily obudziła się i zaskoczona spojrzała na chłopaka do którego sie przytulała. Dawno nie budziła sieprzy czyimś boku. Po jakieś chwili dopiero olśniło ja co sie działo wczoraj. Uśmiechnęła się sama do siebie i postanowiła obudzić chłopaka. Poczęła raz po raz całując chłopaka w usta, aż sie obudzi.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 18:38   

Obudził się i otworzył oczy. Zamruczał cicho i oddał jej pocałunki. - Wyspałaś się? - spytał po jakiejś chwili.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 18:42   

-Tak - powiedziała z jeszcze troche zachrypnietym głosem. Zawsze tak ma po śnie.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 19:03   

- Miałem cię utulić do snu, to wypełniłem swoje zadanie. - powiedział z uśmiechem i pocałował ją delikatnie.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 19:12   

-Tak, tak. Chcę móc codziennie sie budzić przy boku takeigo faceta jak ty. - powiedziała ze słodkim uśmiechem.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 20:00   

- A ja takiej dziewczyny jak ty. - uśmiechnął się i pocałował ją w czoło.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 20:14   

Odwzajemniła uśmeich.
-Moze coś zjemy? - spytała czujac głud, momentalnie wstała z łóżka i ubrała na siebie szlafrok gdyż była w samej bieliźnie.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 21:02   

Powoli zwlókł się z łóżka i założył koszulkę. Poszedł za Emily do kuchni.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-21, 20:18   

Dotarła do swojej sypailni i przebrała sieszybko w swoja piząmę i wtuliła sie w kołdrę. Po chwili zasneła z uśmiechem na ustach.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-22, 10:40   

Obudziła się, długo zwlekała,a by tak naprawde wstać. Jednak musiała wstać więc wstała i wzięła swoje dzisiejsze ubranie i ruszyła do łazienki.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-01, 23:11   

Wziął ją na ręce i wniósł do jej sypialni położył delikatnie na łóżku a sam położył się na niej, podpierając się rękami, co by jej nie zgnieść. Całował ją.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-01, 23:13   

Oddawała każdy pojedyńczy pocałunek przy czym zdjęła mu juz rozpietą ksozulę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11