"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - stolik 1
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-06, 22:04
stolik 1
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-01-29, 00:13   stolik 1

_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-02-16, 15:20   

 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:20   

Chuck wszedłd okawiarni i usiadł przy stoliku z zamówioną już kawą.
 
 
Thomas Jones
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:25   

Tom zamówił kawę i kawałek szarlotki. Rozejrzał się i dostrzegł, że nigdzie nie ma wolnego miejsca. No cóż, w końcu to dość znana kawiarnia, co się dziwić. Podszedł do samotnie siedzącego chłopaka. Lepiej się do niego przysiąść niż do staruszki pod oknem.
-Można się dosiąść?-zapytał Tom stojąc z kawą i ciastkiem obok stolika.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:34   

- jeśli nie ma innego wyjścia .. - odpowiedział chuck nieco ironicznym tonem. Po czym usmiechnął sie
 
 
Thomas Jones
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:43   

Tom uśmiechnął się lekko i usiadł na wolnym krześle. Postanowił puścić koło uszu ironię w głosie nieznajomego.
-Tom Jones jestem.-przestawił się i upił łyk kawy. -Czemu siedzisz tutaj samotnie? Myślałem, że to tylko ja jestem taki, że piję kawę w samotności...
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:45   

- Jestem Chuck Bass- odpowiedzial, przy czym dotknął mimowolnie swojego szalika - widocznie nikt nie chce ze mną siedziec... - zamyslił sie. - widac chyba znalazlem dobrego towarzysza do siedzenia w samotnosci.
 
 
Thomas Jones
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:56   

-Miło mi. Fajny szalik-powiedział Tom widząc, jak Chuck dotknął szalik. -Może po prostu się nie znają i dlatego nikt się nie dosiadł? -powiedział powoli chłopak i upił kolejny łyk kawy.-Tak, już znalazłeś. Hmm...więc co robiłeś, zanim Ci przerwałem?-zapytał.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:58   

Chuck spojrzał na niego z niedowierzaniem, bo jako jedyny kiedykolwiek powiedział że ma fajny szalik. Przetrawił to w sobie i powiedział - myślę, że jest odwrotnie. Większośc mnie tu zna i dlatego się nie dosiadają. Ale to już inna bajka. - wypił trochę kawy. -co ja robiłem ? - zamyślił się. - sam nie wiem. Chyba nic ciekawego, moze oprocz gapienia się na tą starszą panią.
 
 
Thomas Jones
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 16:05   

-No proszę, czyli trafiłem na popularnego gościa, którego niestety nigdy nie miałem przyjemności poznać. No, no.-zaśmiał się Tom.-Ciekawi mnie tylko fakt, że nikt się nie dosiadł do Ciebie, no ale.-wzruszył ramionami. Thomas nigdy się nie interesował sprawami elity, do której prawdopodobnie należał pan Bass. Chociaż Jones z pewnością mógłby należeć do elity, gdyby tylko chciał. Może czas to zmienić?-Tamta pani jest...troszkę dziwna-powiedział Tom. Na samo wspomnienie jej uśmiechu wzdrygnął się.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 16:07   

Chuck zaśmiał się, bo starsza kobieta właśnie dziwnie przeżuwała piankę z kawy. - Jesteś tu nowy, czy jak ? - spytał Chuck przyglądając się Thomasowi
 
 
Thomas Jones
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 16:12   

-Właściwie to nie. Mieszkam w NY już jakiś czas, tyle że zawsze miałem inne zajęcia niż takie o siedzenie w kawiarni i picie kawy...-powiedział lekko się uśmiechając.-a Ty? pewnie rodowity nowojorczyk. Zgadłem?
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 16:18   

Tak - powiedział dumny z siebie Chuck. - A czym ty sie zajmujesz?
 
 
Thomas Jones
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 16:31   

-Wiedziałem. Ja jestem z Londynu.-powiedział Tom. -Czym się zajmuję? Niczym szczególnym... Chodzę do szkoły, trochę podróżuję i przede wszystkim chodzę na koncerty...A Ty? -zapytał Tom. Przypuszczał, że chlopak zajmuje się głównie imprezowaniem, ale pozory mogą mylić..
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 16:35   

- coż...po pierwsze to co ty robisz w ameryce ? po drugie to rzec by mozna ze zajmuje sie byciem soba - zasmial sie- a tak powaznie, chodze do sw.judy, prowadze klub z ojcem...
 
 
Thomas Jones
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 16:43   

-Przeprowadziłem się tutaj z ojcem jak miałem...6 lat. Ojciec jest biznesmanem i robi interesy właśnie w NY i dlatego tutaj wylądowałem.-powiedział Tom nabierając trochę ciasta na łyżeczkę.-Jaki klub? Może kiedyś wpadnę...-powiedział Tom z lekkim uśmiechem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12