"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - kanapy
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-07, 09:22
kanapy
Autor Wiadomość
szorti
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 22:25   

Zakrecona trafiła tutaj, zaparkowała swojego starego mini coopera i jeszcze je pogłaskała przed wejsciem -nie martw sie szorti,niebawem wracam -i juz była w środku. zamówiła sobie kiwi kiwi i usiadła przy barze..ale stwierdziła,ze niewygodne krzesła.. wiec przeniosła się na kanapy xD i jak gdyby nigdy nic sie przysiadła -ooo.. od razu lepiej
 
 
REKLAMA 
I'm Chuck Bass

Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Wysłany: 2009-09-04, 22:30   

 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-09-04, 22:30   

Siedział tak sobie spokojnie nie zważając na nic gdy naglę zobaczył ,że ktoś się do niego przysiadł. Zachowanie jej było dość podobne do niego bo się nie spytała tylko od razu usiadła obok ale co tam jemu to nie przeszkadzało wcale. Spojrzał na nią lekko spod brwi by zobaczyć czy jest warta tego by na nią zwrócić uwagę. Wnioskując uznał ,że nie jest zbyt piękna ale może warto jak to mówią potwór nie potwór byle miał otwór. - cześć mała, co cie tu sprowadza. - powiedział do niej patrząc gdzieś w dal ów miejsca gdzie się znajdował a to na bar a to gdzie indziej.
_________________


 
 
szorti
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 22:33   

spojrzała na chłopaka -mała to jest Twoja pała..-ironicznie sie uśmiechnęła, nie lubiła takich zaczepek, a moze po prostu była za pyskata -kanapy xD są bardzo wygodne.. nie siadam byle gdzie
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-09-04, 22:38   

Czyżby chciała mu dogadać oj co za chamstwo w niej siedzi ale mniejsza o to jakoś się tym nie przejął i miał na to odpowiedź. - a chcesz się przekonać. - powiedział do niej i spojrzał spod brwi. - wygodne mówisz, masz może i racje ale też dużo zależy z kim na nich wylądujesz. - powiedział do niej gdy ona skończyła.
_________________


 
 
szorti
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 22:41   

spojrzała na niego unosząc brwi-a co jeśli chce? -trafiła kosa na kamien -no to pokaz co tam masz kochaneczku -wyszczerzyła się głupio, była ciekawa co zrobi
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-09-04, 22:49   

Hmm. dość ciekawa sytułacja się zrobiła z tego wszystkiego ale wiedział o tym ,zę nie pokaże jej tu i teraz. Nie to ,że by sie wstydził ale ma swoje zasady i się ich trzyma i tego nie zrobi nie wyjmie ptaka tak po prostu. - kotku, nie tu jak chcesz możemy się pojechać do ciebie lub do mnie. - powiedział do niej bo jak tak bardzo chce to mogą zaraz zmienić lokum.
_________________


 
 
szorti
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 22:53   

-uuu.. co ja słysze.. kotku, czułe słówka -założyła rękę na rękę,a ze zawsze stawiala na swoim zaryzykowała -proszę bardzo.. pokaż mi gdzie zapraszasz koleżanki
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-09-04, 22:59   

Coś za łatwo to idzie nie lubi tak woli pobawić się w myszkę i kotka wtedy ma większy ubaw woli jak dziewczyna zgrywa niedostępną ale jak ma juz tak być trudno tym też się zadowoli i tak chyba na razie lepiej trafić nie może. - no to chodźmy, skarbie do mojego raju. - powiedział tylko tyle po czym wstał a ona pewnie z nim, i razem wyszli i wsiedli do jego czarnej limuzyny ,bez której nigdzie się nie wybiera. W niej na pewno była lekka gra wstępna czyli czułe słówka i delikatne ruchy typu ręka na kolanie. Po czym pojechali do niego.
_________________


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 21:04   

Przyszli tutaj, bo to jedyne miejsce wolne od głupich, szarych, zwykłych ludziuuuf.
Zamówili po drinku i usiedli na kanapach.
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-10-30, 21:06   

Oczywiście jego zamówienie to szkocka z lodem bo jak że inaczej. - Dawno tu nie byłem i to jak dawno. - powiedział do Skye bo ją to na pewno zaciekawi, bo tylko on potrafi zaprowadzić Bassa do Alibi.
_________________


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 21:13   

-też mnie tu danwo nie było - powiedziała rozglądajac się - ale nic sie tu nie zmieniło, no i towarzystwo też prawie te same co kiedyś - napiła się swojego charlestona.
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-10-30, 21:22   

- No taka na przykład Skye - powiedział do niej i napił się.
_________________


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 21:26   

- np. taki Chuck - powiedziała wesoło - odrazu humor mi wraca, gdy mam w ręce kieliszek - wyznała - a właśnie - przypomniała sobie nagle o ich ostatniej rozmowe - myślałeś nad organizacją jakiejś imprezy? -
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-10-30, 21:31   

- No chyba zrobie coś w V ale to nie dziś - powiedział do niej, bo ma plany ale to tak na kiedy indziej i jest ciekawy ile znajomych twarzy się zjawi.
_________________


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 21:37   

Jej oczy zabłysły, tak jak zawsze gdy była mowa o imprezach.
-świetnie - skomentowała zadowolona z obrotu sprawy - mam nadzieję, że będzie komplet. - powiedziała i odłożyła na chwile swój kieliszek, tym razem nieco dalej niż zawsze, bo miala nauczkę po ostatniej wizycie w bed new york - własciwie dlaczego pokłóciliście się z Blair? - spytała patrząc mu w oczy - przecież było już tak dobrze -
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13