"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - kanapy
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-07, 09:22
kanapy
Autor Wiadomość
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:00   

- Za.. - zastanowiła się chwile właściwie nie wiedziała czy to będzie właściwa pora.
- Za nas! - powiedziała syzbko i pdoniosła szklanke do góry lekko stuknęła o szklankę chłopaka i wzięła łyk z uśmeichem.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-06-13, 22:11   

 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:11   

- Nas? - powtórzył za nią lekko zdziwonym głosem. Myślał, że ona nie chce byc z nim czy cos. Ale cieszył się, że tak powiedziała. - Więc za nas! - powiedział i jeszcze raz stuknął szklaneczką o jej szklaneczkę. Uśmiechnął się i upił whisky.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:14   

Uśmeichneła sie do neigo. Moze i będzie tego żałowała w przyszłości, jednak to był głupi toast. Upiła kolejny łyk whisky.
-To co teraz robimy? - spytała wiedziała, ze długo nie wytrzyma z rozmową nie lubiła rozmawiać zbyt duzo.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:15   

- Nie wiem. - powiedział. - Grzecznie rozejdziemy się do własnych domów? - spytał.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:17   

-Aż tak grzeczna nie jestem - zaśmiała się, chociaż wprawdzie chciała by siewyspać, cóż była zmeczona tym całym wieczorem.
-No ale wprawdzie chętnie bym poszła spać. Wymęczyłeś mnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. - powiedziała z uśmeichem.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:20   

- Aż taka grzeczna, nie? Czyli co byś chciała robić? - spytał.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:23   

- yh.. nie no padam z nóg nie ma siły na nic wiecej. Odprowadizsz mnie grzecznie do domu i utulisz w łóżeczku i sobie pójdzesz. - zadecydowała.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 22:35   

- Jak każesz Pani. - powiedział i skłonił głową. Dopił swoją whisky. - Ja właściwie też jestem zmęczony, ale nie mam wyjścia i muszę cię bezpiecznie odstawić do domu. Bo właściwie to nigdzie mi się nie spieszy. - uśmiechnął się.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-14, 10:53   

Zaśmiała sie i dopiła swoja whisky. Po chwili wstała.
-No to idziemy. - powiedziała z uśmeichem.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 14:13   

Wyszli z klubu.
 
 
Cherri
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-05, 17:07   

- Czego sie napijesz, sliczna?
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-06, 13:02   

Zamyśliła się na chwilę.
- Coś mocnego. Zdam sie na ciebie. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
 
 
Cherri
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-07, 20:30   

Zadzwonil jego telefon. Szybko odczytal smsa.
- Przepraszam, ale mam bardzo wazna sprawe do zalatwienia... Mam nadzieje, ze sie nie gniewasz... I ze dokonczymy dzisiejszy wieczor innym razem... - szybko pocalowal ja w policzek po czym wstal i juz go nie bylo.


/wyjezdzam na pare dni *:
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-07, 20:33   

/spoxik loksik :P

- Paa... - pomachała mu na pożegnanie i odprowadziła go wzrokiem. Dopiła to co tam miała i poszła do domu.
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-09-04, 22:18   

Podjechała tu jego czarna limuzyna bez której się nie ruszał. Dlaczego tu przyjechał a nie do Vi do swojego najlepszego clubu bo maił ochotę na coś innego. Chciał skosztować innych panienek z innych klubów. Wszedł do środka i zamówił sobie szkocką w szklance z lodem. Wziął ją i usiadł wygodnie na jakiejś kanapie patrząc za jakimś towarem.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12