"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - wejscie
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-07, 09:55
wejscie
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-02-17, 12:23   wejscie

_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-03-10, 18:06   

 
 
heidi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:06   

siedziała sobie przed wejściem, nie żeby przyszła do wesołego, właściwie to ona strasznie bała się tych wszystkich klownów, kolejek itepe. , ale przechodziła tędy i usiadła sobie na ławeczce i podziwiała kolejki i słuchała tej irytującej muzyczki z wesołego miasteczka.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:10   

szedł sobie ulicą niedaleko wesołęgo miasteczka. Nie zeby tam szedl, bylo to ostatnie miejsce gdzie poszedl by z wlasnej woli. Zobaczyl jednak w oddali dziewczyne, ktora wydawala mu sie znajoma. Albo po prostu nie mial co robic, w kazdym razie postanowil do niej podejsc. Wszedł po woli, bo caly czas bal sie ze jego reputacjea legnie w gruzach jesli zobaczy go tutaj Nate czy ktos inny.
- A ja myslalem, ze tutaj nikt nie przychodzi- rzucil tak,o , na poczatek.
 
 
heidi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:14   

spojrzała na chłopaka - no popatrz ja też tak myślałam - powiedziała patrząc na niego , oczywiście to było powiedziane z lekką ironią, bo przecież jest tu ona no i teraz on, a więc to już coś ;d - tak tylko sobie usiadłam - wzruszyła ramionami - w życiu bym nie poszła na te karuzele - wskazała ruchem głowy na te całe kolejki. - a Ty co? idziesz się zabawić? - zaśmiała się lekko
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:17   

Chuck spojrzał na nią z udawanym oburzeniem.
- No wiesz. - prychnął teatralnie- to nie dla mnie- objął ręką całe miasteczko. Usiadl kolo niej, wcale nie pytajac o pozwolenie, bo tego nie mial w zwyczaju.
- Ja sobie tez... -szukal slowa ...- posiedze- zasmial sie, bo wydalo mu sie to glupie.
 
 
heidi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:24   

- ok, razem zawsze raźniej - uśmiechnęła się, bo wsumie fakt było to głupie ;p - tak właściwie to my się chyba znamy hm? - spytała bo nie wiedziała czy może pan Chuck Bass ją kojarzy
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:27   

- wydaje mi sie, że tak - przypatrzył się dziewczynie- jesteś Chloe tak? - spytał całkeim poważnie po czym roześmiał się- żartuje! o ile pamietam ty jestes Heidi- wypowiedział te slowa jakby byla to dobra odpowiedz w milionerach. No i czekal na werdykt ;)
 
 
heidi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:41   

zaczęła klaskać w łapki - taak brawo, a jednak pamiętasz - uśmiechnęła się - to było pytanie za 100pkt - pokazała mu język - chyba powinnam czuć się wyróżniona prawda? - uniosła brew, chodziło jej o to że zapamiętał ją i jej imie mhm

/sory net :|
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:44   

- myśle ze tak - oznajmil jej- za 100 pkt mowisz? - podrapal sie po brodzie i powiedzial- to ja Ci dam pytanie za 200... ja ja sie nazywam?
 
 
heidi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:49   

- ty pewnie jesteś ten słynny Chuck Bass - powiedziała zabawnie - mam świetną pamięć jeśli chodzi o imiona niegrzecznych chłopców - uśmiechnęła się i założyła kosmyk włosów za ucho
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 18:53   

Chuck poprawił marynarkę - skoro tak mówisz- odgarnął żartobliwie włosy- ja z reguły mam pamięc do imion ładnych dziewczyn- powiedział i przyglądał się Heidi.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 19:19   

/jestes?/
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-19, 17:07   

Przyszła tu sobie i usiadła na jakiejś ławeczce, o ile taka była. Siedziała, czekając na T.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-19, 17:16   

Zaczęła się lekko niecierpliwić. Sprawdziła sms Thomasa, czy na pewno napisał o 17.00. Przytupywała lekko nogą, rozglądając się. Powoli zaczynała ją denerowować ta sztuczna muzyczka i krzyk małych dzieci.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-19, 17:20   

Chłopak pobiegł co sił w ngoach do umówionego meisjca.
-Bardzo przepraszam za spóźeninei.. Wiem nie zasłużyłaś na to moje spoźeninie. - powiedział zasapany.



//będę pisać wolno ale będę pisać..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12