"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - ławki
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-06, 22:12
ławki
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-01-28, 01:12   ławki

_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA 
Jestem hardkorem

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 16:59   

Ostatnio zmieniony przez Nate 2009-07-02, 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 16:59   

siedział na jednej z setek identycznych ławek, popalając skręta, cóż, musiał się odstresować po szkole.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:03   

siadł do Nate'a.
- nie masz co robić ? - spytał i wyciągnął zachęcająco papierosy
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 17:07   

- właśnie napisałem ci sms'a - taa, jak się okazało, bez potrzeby. Pokręcił głową na widok paczki papierosów, zaciągając się skrętem - i szczerze mówiąc, nie mam - wzruszył ramionami, mierząc wzrokiem przechodzących obok nich ludzi, zwłaszcza dziewczyny.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:11   

Chuck popatrzyl na swoje papierosy z niechęcią
- masz jeszcze to... chinskie cos ? - spytał bez ogródek
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 17:14   

- mhm, częstuj się- podał Chuckowi skręta, kręcąc głową z lekkim rozbawieniem - czemu wczoraj tak wcześnie wyszedłeś? - spytał, z braku ciekawszych tematów, właściwie Chuck zwykle wychodził jako ostatni, tak jak Nate.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:15   

Szła alejką. W ręku trzymała kubke z parującą kawą. Przechodząc obok ławeczek zauważyła dwoch przystojnych facetów ktorych kojarzyła z klubu. Nie mając nic lepszego do roboty podeszła do nich - hej - przywitała ich uśmiechając się zalotnie zarowno do jednego jak i drugiego.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:15   

- sam nie wiem - zamyślił się i odpalił - nie czułem tego jakoś, nie wiem, może było tam za .. grzecznie ? - nie dziwił się, że to mówi, bo każda impreza która podobała sie chuckowi konczyla sie w czyim s łozku
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 17:23   

Na wysokości jego wzroku pojawiła się para długich nóg, więc zadarł lekko głowę, przenosząc spojrzenie na twarz blondynki, zatrzymując oczy na jej uśmiechu, a następnie na brązowcyh oczach. zawsze miał słabość do blondynek, chociaż większość jego byłych dziewczyn to brunetki - cześć - odparł, odwdzięczając się szarmanckim uśmiechem, po czym, zaciągając się skrętem, spojrzał pytająco na Chucka. Taak, ten miał słabość do wszystkiego, co tylko miało biust i było ładne.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:26   

-można ? - zapytała wskazując na wolną przestrzeń między nimi, wszystkie ławki były po zajęte, a nie chciało jej się chodzić, zwłaszcza że było tak zimno. Upiła łyk kawy czekając na ich reakcję.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:27   

Chuck spojrzał na blondynkę tak, jak za pewne robił to Nate, po czym zdał sobie sprawę , że obaj głupio wyglądaja, więc opamiętał się i powiedział swoim zwykłym tonem, przeciagając sylaby
- hmm... Archibald, nie wiem co mi dałeś, ale wykupuję prenumerate... Jestem chuck bass.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 17:30   

- Jasne, siadaj - przesunął się lekko w bok, robiąc jej więcej miejsca. Dopalił skręta i rzucił niedopałek za siebie, bardzo ekologicznie - Nate - zwykle przedstawiał się samym imieniem, chociaż większość i tak jakimś cudem znała jego nazwisko - Okej, Bass, wpiszę cię na listę oczekujących - zaśmiał się krótko z reakcji kumpla.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:31   

-Melody van der Woodsen - również się przedstawiła nie przestając słodko się uśmiechać.
Usiadła między nimi krzyżując w kostach dwie nieskończenie długie nogi- mam nadzieję że nie przeszkadzam ? - rzuciła robiąc słodkie oczka.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:32   

- Dzięki - zrobił ręką dziwny gest. coś pomiędzy papieżem a królową . Odsunął się , tak aby dziewczyna mogła usiąśc miedzy nimi
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 17:38   

- po co zadajesz pytanie, na które znasz odpowiedź - uśmiechnął się lekko, rozluźniając trochę krawat od szkolnego mundurka, nawet nie zdążył wrócić po szkolę do domu, nie, żeby jakoś specjalnie żałował.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13