"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - ławki
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-06, 22:12
ławki
Autor Wiadomość
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:42   

Chuck pomyslał sobie patrzac na Nate'a ze to jakas rywalizacja (a moze to skrety tak na niego dzialaly), jednak postanowił pokazac kto tu jest Chuckiem Bassem.
- Co sprowadza tutaj taka piekna dziewczyne - spytał odrzucajac za siebie niedopałek po czym odwrocil sie calkowicie do Melody
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-02-18, 17:44   

 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:44   

Przewrociła oczami z lekkim rozbawieniem - może i znam ale wolałam tousłyszeć od was - powiedziała wzdychając i opadła na oparcie ławki lutrując ich wzrokiem.
Spojrzała uważnie na Chucka uśmiechając się kącikowo - co sprowadza? niestety muszę cię zmartwić, mieszkam tu od urodzenia - powiedziała i nie wytrzymując już uśmiechnęła się ukazując im rząd śnieżnobiałych zębów.- no chyba ze chodzi i o to miejwsce - mruknęła rozglądając się - too może chęć spotkania kogoś godnego mojej uwagi ? - zasugerowała unosząc zaczepnie jedną brew.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:48   

- mieszkasz w parku - stwierdził całkiem poważny. - cóż, ja czasem pomieszkuję niedaleko fontanny - dodał
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 17:53   

Nate pokręcił głową z lekkim rozbawieniem, obserwując akcję Chucka, typowy, oklepany tekst. Widocznie praktyka, w jego przypadku, zamieniła się w rutynę, no i pomysłów brak. Cóż, tego typu odzywki nie były w stylu Nate, więc tylko poszerzył lekko uśmiech, umieszczając dłonie w kieszeniach - no to będziesz musiała to wyciągnąć od niego, ja raczej potraktuję twoje pytanie, jak pytanie retoryczne - oderwał od niej na chwilę wzrok, przenosząc go na przechodzących obok ich ławki ludzi.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 17:54   

Zmarszczyła lekko swoje gładkie jak dotąd czoło - czemu w parku ? - zapytała bo nie bardzo zrozumiała, a może to on nie zrozumiał jej wypowiedzi ?
Słysząc głos Nate'a spojrzała w jego stronę i uśmiechnęła się delikatnie - jak sobie chcesz, chociaż nadal mam nadzieję że kiedyś i z ciebie będzie mogła to wyciągnąć - dodała głosem pozbawionym emocji.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 17:57   

- nie potrzebnie dałem ci tego skręta - powiedział bardziej do siebie, chociaż teoretycznie zwracał się do Chucka - i co, spotkałaś takiego kogoś? - spytał, lekko mrużąc oczy, wciąż patrząc przed siebie.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:00   

Avril szła chodniczkiem a przed nią biegł jej psiak. Zauważyła, że na ławce siedzi Melody więc podeszła i przywitała się. - Cześć Mel. - powiedziała uśmiechając się.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:00   

- już się otrząsam - powiedział nadąsany.
- czy my nei jestesmy godni twojej uwagi ? -spytał jakby to bylo oczywiste
 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:01   

Odwrociła od niego wzrok również patrząc przed siebie - może - odparła wymijająco, upiła łyk kawy uśmiechając się przy tym dość tajemniczo.
Spojrzała na Avril która właśnie podeszła- hej - przywitała się weso,ło po czym spojrzala na Chucka - wy ? owszem jesteście - powiedziała uśmiechając się na ten swoj tajemniczy sposob.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:05   

- hmm uznam to za komplement - odparł zlekka powolnie.
 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:07   

Zaśmiała się perliście ponownie upijając łyk kawy - taki był cel tej wypowiedzi - odparła patrząc gdzieś przed siebie.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-18, 18:14   

- fajny pies - powiedział, do nieznajomej mu dziewczyny, podążając chwilę wzrokiem za zwierzęciem. w duchu utwierdził się w przekonaniu, że chuck i skręt to nie jest najlepsze połączenie, słysząc jego wypowiedź, ale nie powiedział tego głośno.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:17   

- Dzięki. - powiedziała uśmiechając się delikatnie. - Jesteś stąd? - spytała nieznajomego patrząc na Melody.
 
 
chuck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:17   

Chuck silił się nad tym by powiedzieć coś mądrego. Po chwili uznał jednak ,że nie bedzie sie przemeczać i zostawił bycie normalnym Nate'owi.
- a więc pomijając juz kwestie bycia interesującym ... co to za rasa ? - spytał dziewczynę z psem (udało mu sie rzucic jakies ludzkie pytanie)
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 18:19   

- Golden retriver. Młodziutki jeszcze jest. - odpowiedziała patrząc jak jej pies biega sobie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13