"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Sypialnia N.
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia N.
Autor Wiadomość
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 23:28   

- Nie chcesz zajść do domu się ten, no, przebrać? - zasugerował delikatnie, że ten strój nie jest najodpowiedniejszy na wyjście w tango na mieście.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
REKLAMA 
waszka g

Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 23:33   

 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 23:33   

Oględziny przeprowadziła na swym stroju i stwierdziła, że aż bije po oczach, że to wieś spiewa i tanczy. - Tak, to chyba dobry pomysł - przecież sama na niego wpadła. Więc trzeba było zebrać manatki, co uczyniła, po czym chyba się zbierała do wyjsćia.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 23:35   

- Iść z Tobą, czy spotkamy się gdzieś na miejscu?- pójście z Blejk było kuszące, ale bał się pani Lively, która chyba nie była do niego przyjaźnie nastawiona.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 23:38   

- A gdzie? - spytała zalotnie, a nóż wymyśli coś fajnego jak skok na bungee bez bungee... - Myślę, że lepsza byłaby ta druga opcja, sam rozumiesz.. - oczywiście chodziło jej o mamunię, która siała postrach wśród mełodzieży.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 23:42   

- Myślałem o jakimś klubie- fanfary za oryginalność! - ale czy jak matka dorwie Cię w domu, to Cię do niego wypuści, tak samą, po nocy? Może po prostu Cię odprowadzę i skoczymy gdzieś jutro, hm? Pewnie jesteś zmęczona - chciał przypunktować u pani Lively za dostarczenie córeczki, która już x lat nie pokazywała się na chawirze. No i szczerze mówią, trochę do wymęczyło do 'świętowanie'.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 23:48   

- Zmyślny jesteś jednak! - zrobiła mu 'ciocia przyjechała', ale tak delikatniej, bo przecież nie można napastować ludzi! A że iks lat jej nie było, to by się jej mamuśka mogła wściec lub lekko zaniepokoić. - Ale, musisz mnie odprowadzić, jesteś mi winien eskortę ! - przecież kiedyś ona mu tam uratowała zycie w parku przed gapiącym się dziadem.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 23:52   

- Służę ramieniem - jak powiedział, tak też zrobił i kiedy już Blake się owego uczepiła, wymaszerowali z sypialni, a potem z apartamentu, a potem z apartamentowca.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 01:54   

Idąc za nim, teatralnym gestem, niczym jakaś Ditawontis zrzuciła z siebie kamizelkę, co to na sobie ją miała, bo przecież galowy strój miała przyodziany. - Wiesz, że solowe występy są już nie w modzie? - powiedziała, co było równoznaczne z 'ej, arczibald, pozbawiaj się nakrycia wierzchniego! '
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 01:59   

- Myślałem, że sobie posiedzę i po prostu popatrze, mówiłem, że jestem tradycjonalistą- wyszczerzył się, siadając na brzegu łóżka - Ale skoro nalegasz- wzruszył lekko ramionami, rozpinając guziki koszuli. eye kontakt oczywiście był non stop, bo jego wzrok za nią gonił
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 02:06   

- Możemy pójć na kompromis - zaproponowała, zbliżając się do siedzącego na drogim pewnie, łożu Nejta. Sama zaczęła rozpinać mu koszulę, więc teoretycznie tylko ona robiła striptiz. Gdy już koszula jego znalazła się milion metrów od nich, Blejk obdarzyła Nate'a serią pocałunków, jak w maratonie szotów at lowe.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 02:11   

- Okej, kompromis wchodzi w grę- zgodził się, zanim jeszcze obdarzyła tymi pocałunkami, bo gdy tylko ich usta się zetknęły, to już nie był w stanie nic powiedzieć. On oczywiście te pocałunki wszystkie odwzajemnił, każdy jeden, normalnie uwskuteczniając nawet wojaże językiem po jej podniebieniu.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 02:16   

Uśmiechnęła się gdzieś w przerwie tych włojaży, po czym pozbawiła się bluzki, by dalej zachować ideę striptizu. A że tutaj Blejk rządziła w tym momencie, wstała, pociągnowszy Nejta za pasek od spodni, by wstał razem z nią, bo przecież nie zostawi go tak w spodniach, bidusiego :C
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 02:21   

Więc wstał, posłuszny, patrząc, jak pozbawia go spodni - Mieliśmy iść spać - powiedział, rozbawiony, kiedy na chwilę zaprzestali kręcić zakochaj się w bolku i loku. Mimo tego co powiedział, zsunął jedno ramiączko jej stanika, całując w odsłonięty kawałek skóry, psując tym samym ideę striptizu, ale nie mógł się powstrzymać, jest najsłabszym ogniwem! To samo zrobił z drugim ramiączkiem, w końcu całkowicie pozbawiając ją tego, jego zdaniem, nie potrzebnego odzienia i uradował się, bo wreszcie miał co robić z rękami!
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 02:26   

Zastopowała na chwilę jakichkolwiek czynności, ręce jednak dalej egzystowały gdzieś w okolicach nejtowego tyłka, który był nietknięty przez komary! - Jesli chcesz, mozemy pojsc spac - bo przeciez on tutaj wydawal rozporządzenia, w tym domu.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 02:31   

- Już mi się odechciało - odarł natychmiastowo, z ustami gdzieś przy jej uchu, w ogóle w sumie nie kontrolował już tego, gdzie te usta sobie wędrowały. Pomógł Blejkowej z paskiem od spodni, bo chciał, by jak najszybciej ujrzała gacie w statki, no i teraz właśnie ukazały się jej oczom one.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13