"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Sypialnia N.
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia N.
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 14:57   

Sama się musiawszy pozbyć swych gaci niestety, bo bóg nie obdarzył nejta niestety długimi rękami. No i z żalem musiała pozbawić go niestety gaci w statki, co było stratą niemiłosierną, gdyż samotne na ziemi nie wyglądały już tak fajnie. Gdy juz pozostali tacy jak ich pan bóg stworzył, spojrzała na nejta, dając mu ostatnią szansę na ucieczkę, bo taka szansa jeszcze była przez minus miliony sekund.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA 
Jestem hardkorem

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 16:14   

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 16:14   

Nie skorzystał z tej szansy, chociaż to pewnie szansa, szansa, szansa na sukces i za rogiem czekałby ten koks z tasiemką i taśmą profesjonalną. W każdym razie Nate stanął na wysokości zadania i odbył się prawda stosunek seksualny, którego opisywać nie będę zważywszy na porę dnia i wiek co poniektórych prawda czytających.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 16:22   

Nate napisał/a:
Nie skorzystał z tej szansy, chociaż to pewnie szansa, szansa, szansa na sukces i za rogiem czekałby ten koks z tasiemką i taśmą profesjonalną.
10 razy musiałam to czytać -.-

Powiedzmy że nastąpiła taka fajna przerywajka jak to w serialach amerykańskich robią, scena leci a potem po scenie. No i po takiej scenie już było, zważywszy przecież na wiek czytelników. Blejkowa leżała sobie już na miejscu po prawej, bo tam było fajniej, zastanawiając się, czy cokolwiek powinna powiedzieć, czy jakiś tam komentarz wtrącić.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 16:38   

/Ja nie wiem, co w tym było takiego trudnego do rozkimy, ale okej xd

Więc Nate pewnie powoli odzyskiwał oddech, toteż nie był za bardzo w nastroju na długie przemówienie. Zazwyczaj po pali się papierosa w łóżku, ale że Blejk nie lubi, to tego też nie uczynił. Za to bawił się końcówkami jej włosów i patrzył na nią z bananem cziquita, bo był szczęśliwy, no.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 16:54   

/ było ! to całe coś! ;]

Modliła się, żeby nie wyciagnął z szafki jakiegoś cygara i nie bawił się w alfonsa.
Dopiero teraz zobaczyła, że jest tu więcej plakatów Gorillaz, o nie ! - jak będziemy świętować dalsze sukcesy? - spytała trochę drżącym głosem. Było to pierwsze co przyszło jej na mysl, bo w sumie jeszcze tak na prawde nie myslala.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 16:59   

- Mi całkowicie odpowiada taki sposób świętowania - powiedział miękko i pocałował sobie ją w ramię, bo leżał bokiem do niej powiedzmy. Uświadomił sobie, że odkąd jest z Blake, nie zapalił ani jednego skręta! Kolejny powód do świętowania.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 17:06   

Pomyślała sobie, jakie by tu sukcesy inne wymyślić, żeby je tak wspaniale celebrować.
- Dobrze mi z tobą - powiedziała, gwałtownie odwracając się w jego stronę. Dalej nie myślała, więc mówiła to, co jej akurat zaegzystowało w głowie.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 17:23   

Uśmiechnął się jedynie jeszcze szerzej, co ja co, ale zęby to sobie wysuszył.
- Czyli chyba dobrze się spisałem! - zaśmiał się lekko, a że gdy się tak gwałtownie podnosiła, włosięta wypadły jej zza uszu na twarz, to Nejcior je odgarnął ze czułościom należytą i pocałował ją w czoło - Co robisz w wakacje? - spytał, bo w sumie zastanawiał się, jak będzie to ich bycie ze sobą wyglądało podczas wakacji.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 17:30   

Zamyśliła się nad owym pytaniem. - pewnie to co zwykle - zaczęła, robiąc sobie wycieczkę palcem po nejtowym mostku. - pewnie hamptons ... - dodała, zataczając tym palcem kółka. Bo przeciez w kazde wakacje bywało się w Hamptons! - a potem to się zobaczy - powiedziała, dając znak, że to koniec wypowiedzi.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 17:54   

- To dobrze- odparł, wodząc wzrokiem za tym palcem - Bałem się, że wyemigrujesz mi gdzieś do Europy, czy gdzieś - otoczył ją ramieniem, gładząc blejkowe przedramię opuszkami palców, dając jej do zrozumienia, że jak na razie, nie zamierza wypuszczać jej z objęć.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 23:01   

czuła się jak w teledysku chyba sarah connor, co ona tam nie wychodzi z wyra milion dni, tylko jej podstawiają tacę z jedzeniem pod drzwi. Tutaj tylko tacy brakowało, niestety.
- mam nadzieję, że ty nie wyemigrujesz również - zabrzmiało to bardziej jak stwierdzenie, bo co jak co, ale blejk była bardzo stanowcza i generalnie miała trzysta innych fajnych cech. - albo chociaż zabierzesz mnie ewentualnie w jakiejś walizce - dodała po chwili, w dalszym ciągu wędrując w tą i spowrotem swym paluchem
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 23:08   

Korwa, dostała paluszki i jeszcze narzeka, że nie ma jakiejś tacy!

- Ma się rozumieć- dostosował się do jej rozkazów, czy tam wskazówek stanowczych, bo przecież jest pantoflarzem - Robimy coś, czy będziemy tu gnić kolejne miliony godzin?- fajnie mu się leżało, ale co za dużo, to niezdrowo.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 23:13   

ma być złota taca i porcelanowa zastawa ! ;d

Już myślała, że wrosną do tego łóżka, wygodnego acz wykorzystanego w każdym milimetrze. - Wybieram pierwszą opcję! - siadła sobie na łóżku, zgrabnie się okrywając kouderkoo, przy czym rozglądała się za częściami swej garderoby, która gdzieś została niechybnie porozrzucana.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-08, 23:20   

Nate raz-dwa-trzy wsunął na tyłek gatki w statki i właściwie był gotowy do drogi, ale żeby nie robić jej przypału na mieście to wyciągnął jeszcze z czydrzwiowej szafy jakieś spodnie i ty-szert z fajnym napisem, ja nie wiem, może vodka connecting people, bo takie są ostatnio na (w)topie.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-08, 23:23   

No, fajny ten tyszert vodka konektink był. Blejk co by nie być gorsiejszą odziała się gacie które nie były w statki i z braku laku musiała przyodziać się w sukienkę z poczciwego balu. Tarą!
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11