"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - łączka
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
łączka
Autor Wiadomość
Shane 
Zadamawiam się
Just don't give a fuck!


zajęcie / zawód: Wszytkim i niczym czyli rapem
Wiek: 36
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 66
Wysłany: 2010-07-10, 21:54   

No cóż może i nie lubił zbytnio się przechwalać bo po co to robić, co dzięki temu osiągnie nic. Jeszcze wywoła z krzaków dziennikarzy czy coś podobnego, lubi pokazywać się publicznie ale jak chce być sam w sensie bez fanów i mediów to wtedy chce dla tego się nie chwali po za tym na początku swojego życia jego droga nie była piękna i nie było w niej dużo hajsu. - No cóż nie lubię się zbytnio przechwalać, jakąś może i gwiazdą dla kogoś jestem dla siebie jestem kim jestem. - powiedział do niej miłym tonem no cóż chyba powiedział co powinien. - Kiedy w sumie to nie mam pojęcia, jak zrobię wszystkie kawałki - powiedział do niej miłym tonem, no cóż nie miał pojęcia kiedy to mu się uda może nie długo może to potrwa trochę nie wiedział a nie chciał kłamać. - A ty kiedy jakiś pokaz z chęciom bym zobaczył. - powiedział do niej, no cóż też coś musi powiedzieć znaczy zadać jakieś pytanie tez by chciał coś o niej wiedzieć.
_________________

Shane Carwin, lat 22
Taki jestem Telefon?!
UBRANIE TERAZ
 
 
REKLAMA 
sexy bitch, oł jeah

zajęcie / zawód: Wszytkim i niczym czyli rapem
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 33
Wysłany: 2010-07-10, 22:00   

_________________

 
 
Rachel 
Nowy w mieście
sexy bitch, oł jeah


zajęcie / zawód: modelka
Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 33
Skąd: NY
Wysłany: 2010-07-10, 22:00   

- Jasne, więc jak już skończysz to swoje cudo to poproszę wtedy o płyte ze specjalną dedykacją i bilet na koncert za free, zrozumiano? - powiedziała to rozbawionym tonem. Może za kilka miesięcy, no w nieco gorszej perspektywie za kilka lat, będzie się mogła chwalić, że zna się z prawdziwą gwiazdą rapu. - Ja się na razie obijam, nie mam żadnych pokazów w najbliższym czasie. - pokręciła przecząco głową i momentalnie zszedł jej uśmiech z twarzy. Kiedyś mogła narzekać na nadmiar pracy, co mogło ją trochę męczyć, ale teraz to nicnierobienie ją niesamowicie irytowało. - Ale mam małe wakacje, więcej czasu dla siebie, więc chyba też narzekać nie mogę. - stwierdziła po chwili.
_________________

You're a hot mess
I'm lovin it hell yes!

 
 
Shane 
Zadamawiam się
Just don't give a fuck!


zajęcie / zawód: Wszytkim i niczym czyli rapem
Wiek: 36
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 66
Wysłany: 2010-07-10, 22:11   

Zaśmiał się z tego co powiedział no cóż w sumie, dlaczego by nie już tak robił i nie ucierpiał na tym za bardzo. - Zobaczymy co da się zrobić - powiedział do niej z uśmiechem na twarzy. Słuchał jej dość uważnie no cóż z tego co wiedział to trochę ją martwiło to, że nie ma pracy tak jakby no cóż z tego co wie no cóż nie co dzień są jakieś pokazy chyba w sumie to nie wiem. - Czyli z jednej strony dobrze z drugiej źle, ale nie przejmuj się jeszcze przyjdzie czas i będziesz żałowała, że nie masz czasu dla siebie i przyjaciół. - powiedział do niej cóż przypomniały mu się jego lata jak nagrywał z zapałem, że trochę odpuścił znajomych.
_________________

Shane Carwin, lat 22
Taki jestem Telefon?!
UBRANIE TERAZ
 
 
Rachel 
Nowy w mieście
sexy bitch, oł jeah


zajęcie / zawód: modelka
Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 33
Skąd: NY
Wysłany: 2010-07-10, 22:19   

- Zobaczymy co da się zrobić? Pff, powiedziałeś to jak gwiazdor. - zażartowała śmiejąc się, takie już miała poczucie humoru. - No tak, masz rację w sumie. Poza tym jestem młoda, więc jeszcze się w przyszłości napracuje wystarczająco. - buchnęła śmiechem. I właśnie jej się w tym momencie zaświeciła czerwona lampka. Modelingiem nie można się przecież zajmować całe życie, a ona nie miała żadnej innej alternatywy na przyszłość. Szkoła? Studia nie były dla niej, już raz próbowała i się nie udało. Zresztą nie wiedziałaby jaki kierunek wybrać. Nie to, że nic ją nie interesowało, ale czuła, że studencka w tym wypadku ława i latanie na egzaminy nie są dla niej. Ale musiała nad czymś pomyśleć, lub mieć przynajmniej jakieś awaryjne wyjście, gdyby ta kariera modelki nie potoczyłaby się tak jakby chciała.
_________________

You're a hot mess
I'm lovin it hell yes!

 
 
Shane 
Zadamawiam się
Just don't give a fuck!


zajęcie / zawód: Wszytkim i niczym czyli rapem
Wiek: 36
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 66
Wysłany: 2010-07-10, 23:04   

No cóż może i to brzmiało jak by to mówił jakiś gwiazdor ale cóż tak miało być chciał by było troszkę śmiesznie i zabawnie chyba tego mu nikt nie zabroni i tak już ma w sumie przesrane u pewnych ludzi za poglądy i wyrażanie tego w piosenkach ale cóż raz się żyje. - Jeszcze zobaczysz w wieku 50 lat o lasce będziesz śmigać po parkiecie i wtedy pożałujesz, że nie masz wakacji. - powiedział, śmiejąc się z tego no cóż tak juz było.
_________________

Shane Carwin, lat 22
Taki jestem Telefon?!
UBRANIE TERAZ
 
 
Rachel 
Nowy w mieście
sexy bitch, oł jeah


zajęcie / zawód: modelka
Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 33
Skąd: NY
Wysłany: 2010-07-10, 23:32   

- Po parkiecie to może będę śmigać, zamierzam zostać imprezową babcią, a jak! - zaśmiała się głośno. - No chyba, że przez parkiet masz na myśli wybieg, to tam to już w tym wieku chcieć mnie raczej nie będą. - dodała śmiejąc się jeszcze głośniej. Tak, wizja Rejczel Gatiny na wybiegu po 50tce, nawet z jej ciałem wydaje się być straszna. - A Ty myślisz, że będziesz śpiewał aż po grób? - spytała ze śmiechem.
_________________

You're a hot mess
I'm lovin it hell yes!

 
 
Shane 
Zadamawiam się
Just don't give a fuck!


zajęcie / zawód: Wszytkim i niczym czyli rapem
Wiek: 36
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 66
Wysłany: 2010-07-10, 23:40   

- A dlaczego nie? robię to co lubię i nie zamierzam przestać, zobacz ile gwiazd do dziś nagrywa lub daje koncerty, wystarczy chcieć i to kochać ja mam te obydwie rzeczy i jeszcze pasje do tego. - powiedział do niej miłym tonem no cóż. Chce to robić i taki ma zamiar a to, że do szkoły poszedł to po prostu inna bajka obiecał to sobie i tak zrobił i nie ma zamiaru rezygnować.
_________________

Shane Carwin, lat 22
Taki jestem Telefon?!
UBRANIE TERAZ
 
 
Rachel 
Nowy w mieście
sexy bitch, oł jeah


zajęcie / zawód: modelka
Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 33
Skąd: NY
Wysłany: 2010-07-10, 23:45   

- Rapujący, 66letni Shane. Cud miód. - udała, że się zamyśla, po czym zaniosła się śmiechem. - Najwyżej zostaniesz producentem i będziesz promować inne gwiazdki. - powiedziała patrząc w jego stronę. W sumie na kilometr szło czuć jak bardzo ten chłopak jest zaangażowany w muzykę, a ta wiązanka, którą zarzucił na wstępie była imponująca. - A co byś zrobił jakby Ci nie wyszła kariera muzyczna? Masz jakieś zapasowe koło, ze tak to nazwe?
_________________

You're a hot mess
I'm lovin it hell yes!

 
 
Shane 
Zadamawiam się
Just don't give a fuck!


zajęcie / zawód: Wszytkim i niczym czyli rapem
Wiek: 36
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 66
Wysłany: 2010-07-10, 23:58   

No cóż producentem też by mógł być w późnych latach swoich, nie zaszkodziło by mu to i by był nawet dumny promując inne gwiazdy nowego pokolenia. Inną karierę? Może i tak ale już mu wyszła ta więc po co iść w inną drogą. Dawał koncerty i jego piosenki są w radiu dostał nagrodę za płytę w sumie jeszcze się rozwija ale już go widać. - Za późno na to gdy droga którą kroczę już się powiodła i idzie w coraz to lepszym kierunku. - powiedział chyba najlepiej jak było można.
_________________

Shane Carwin, lat 22
Taki jestem Telefon?!
UBRANIE TERAZ
 
 
Rachel 
Nowy w mieście
sexy bitch, oł jeah


zajęcie / zawód: modelka
Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 33
Skąd: NY
Wysłany: 2010-07-11, 00:05   

- No to dobrze, oby Ci sie układało w takim razie, gwiazdo. - powiedziała z uśmiechem. Jego stanowczość i to dążenie do upragnionego celu mogło imponować. Rzadko kto w tak młodym wieku ma takie pozytywne podejście do tego całego szołbizu, na który tak ciężko jest się przecież wspiąć, by być na szczycie i z niego szybko nie upaść. Ale widać chłopak miał ambicje, pozostało za niego trzymać kciuki, by mu się wiodło jak najlepiej.
_________________

You're a hot mess
I'm lovin it hell yes!

 
 
Shane 
Zadamawiam się
Just don't give a fuck!


zajęcie / zawód: Wszytkim i niczym czyli rapem
Wiek: 36
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 66
Wysłany: 2010-07-11, 18:10   

Cóż nadzieje trzeba mieć to daje jakąś radość bo zawsze można sobie coś jakoś jeszcze ułożyć dzięki nadziejom, że się uda. Trzeba po prostu w to wierzyć. Może nie zawsze wszystko układało się po jego myśli ale zawsze dawał sobie radę. - Zawsze mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. - powiedział do niej miłym tonem. Dobra czas iść . - Muszę uść, spotkamy się jeszcze może. - powiedział i się uśmiechnął, dał na kartce zapisany swój numer jej.
_________________

Shane Carwin, lat 22
Taki jestem Telefon?!
UBRANIE TERAZ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12