"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - kuchnia
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
kuchnia
Autor Wiadomość
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-15, 13:11   kuchnia

 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-02-20, 18:47   

 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 18:47   

Weszli do środka. Melody podeszła do szafki, wyciągnęła kawę, wstawiła ekspres, oparła się o szafki, skrzyżowała ręce na piersi i zlustrowała wzrokiem blondyna - i co mi powiesz ? - zapytała uśmiechając się czarująco.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 18:57   

A on stał naprzeciwko niej, zapewne opierając się o stół, albo coś stołopodonego, w każdym razie o coś, co miało blat, na którego krawędzi trzymał dłonie - co ci powiem? raczej co ty mi powiesz? ciągle mi uciekasz. masz coś na swoje usprawiedliwienie, młoda damo? - pogroził jej palcem, z lekkim rozbawieniem, poszerzając nieco uśmiech.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 19:05   

Przechyliła głowę w bok. Następnie puściła ręce luźno i kręcąc zmysłowo biodrami podeszła do niego, była tak blisko że prawie stykali się nosami - a muszę? - zaptała patrząc mu w oczy i uśmiechając się słodko.
Nagle zapiszał ekspres do kawy. Melody odsunęła się i poszła rozlać ją do filiżanek.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 19:26   

Obserwował jej ruchy przy ekspresie, nic nie mówiąc - hm, właściwie może ci odpuszczę, ale nie tak łatwo... - tym razem to on do niej podszedł, stając tuż za nią.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 19:29   

-może ? - zaśmiała się wyjmując z szafki podstawki pod filiżanki, odwrociła głowę w bok patrząc na swoje ramie. Czuła jego oddech na swoim karu. To mrowienie przyprawiało ją o przyjemne dreszcze.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 19:34   

- może - potwierdził, szepcząc to prosto do jej ucha - to zależy, czy jesteś w stanie zająć mnie czymś innym. żebym zapomniał o całej sprawie - dokończył swoją wypowiedź lekkim uśmiechem, którego pewnie nie zauważyła, bo głowę miał tuż przy jej karku.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 19:38   

- może - powtórzyła, wyszczerzyła ząbki - cukru ? - zapytała przygryzając dolną wargę.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 19:44   

- nie, dzięki - odsunął się, niby to przypadkiem przejeżdżając dłonią wzdłuż jej ramienia, siadając na jakimś krześle, bębniąc palcami o blat stołu.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 19:46   

Wzięła do ręki filiżanki - chodz - powiedziała prowadząc go do salonu.
 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-22, 11:38   

Weszła do kuchni, wstawiła ekspres, i wyjęła filiżankę. Podeszła do okna, oparła się o blat i spojrzała na alejkę po której tłoczyły się kobiety z zakupami.
 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-22, 13:07   

Przeczesała włosy palcami i podeszła do ekspresu. Nalała sobie kawy i z filiżanką w dłoni poszła do salonu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13