"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - salon
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
salon
Autor Wiadomość
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-15, 13:12   salon

 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-02-20, 17:57   

 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 17:57   

Weszła do salonu, opadła na sofę, siegnęła ręką po jakiś magazyn i bez zbędnego zainteresowania zaczęła przeglądać.
 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 18:34   

Nagle usłyszała dzwonek do drzwi, zerwała się jak oparzona i pobiegła do holu.
 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 19:48   

Wprowadziła go do salonu, nachyliła się i postawiła filiżanki na małym stoliczku. Usiadła na jednej z sof klepiąc miejsce obok siebie ręką i dajac do zrozumienia Nate'owi by usiadł obok.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 20:11   

Zrozumiał, więc usiadł, zatapiając się w miękkim oparciu kanapy - wracając do twojego wcześniejszego pytania, to powiem ci, że ładnie tu masz - odparł, obejmując pomieszczenie wzrokiem.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 20:14   

Uśmiechnęła się czarująco, oparła głowę o oparcie kanapy i odwrociła w jego stronę - dziekuję, starałam się zachować klimat- powiedziała dość cicho, nadal lustrowała go wzrokiem.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 20:23   

Przyjrzał jej się uważniej, w zasadzie ich spojrzenia się spotkały, kiedy chłopak idąc za jej przykładem również położył głowę na oparciu. Nic nie mówił, tylko przesunął dłoń po obiciu kanapy, przybliżając ją do dłoni Melody, tak, że stykali się teraz palcami - za komplementy się nie dziękuje, akurat ty o tym powinnaś wiedzieć - uśmiechnął się lekko, patrząc na ich dłonie, a potem znowu na nią.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 20:27   

Spojrzała w dół, gdzie spoczywały ich dłonie - komplement dotyczył mieszkania - powiedziała - wypadało podziękować - rzuciła ponownie patrząc na niego, przysunęła się bliżej tak że teraz prawie stykali się nosami.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 20:41   

- a co wypadałoby zrobić teraz? - właściwie wyszeptał, przybliżając się do niej jeszcze bardziej, o ile to w ogóle było możliwe, ich twarze dzieliło zaledwie kilka milimetrów.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 20:47   

- jakoś lepiej podziękować - powiedziała, położyła mu jedną, wolną dłoń na policzku. Zbliżyła jego twarz do swojej i musnęła ustami jego usta.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 20:55   

nie odwzajemnił pocałunku od razu, najpierw wymamrotał, że on też powinien jakoś podziękować za kawę, po czym to on obdarzył ją pocałunkiem, odrobinę głębszym.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 20:57   

Przysunęła się i wtuliła się w niego bardziej, pogłębiając pocałunki. Dłonią nadal błądziła po jego policzku.
Nie wiedziała czy powinna. Ale jakoś nie umiała przestać.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 21:05   

Jedną dłoń wplótł w jej włosy, drugą położył na jej przedramieniu, zaciskając lekko palce na jej skórze. Starał się odwzajemniać pocałunki równie namiętnie i zmysłowo, pewnie mu to dobrze wychodziło, w końcu to Nate. On też nie wiedział, czy powinien, ale w tej chwili jakoś go to nie obchodziło.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Melody
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 21:07   

Odwzajemniała pocałunki, oddając przy tym całą siebie. Wtulała się w niego, chciała czuć bliskość jego ciała.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-02-20, 21:16   

Całował ją coraz namiętniej, a dłonie przeniósł na jej plecy, przejeżdżając teraz opuszkami palców wzdłuż linii jej kręgosłupa. Miała hipnotyzujące usta, od których nie mógł, a może raczej nie chciał, się oderwać.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13