"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Stoliki - parter
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-07, 09:22
Stoliki - parter
Autor Wiadomość
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 19:48   Stoliki - parter

_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2010-01-11, 20:06   

 
 
Selena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 20:06   

Weszła razem z Joelem. Szybko rozglądnęła się po sali, wybrała stoliczek przy ścianie. Podeszła do niego, ściągnęła kurtkę.
- Może być tutaj? - zapytała. Zawiesiła kurtkę na oparciu, czekając na odpowiedź. Była w każdym razie gotowa w każdej chwili ją zdjąć.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-01-11, 20:09   

Podszedł do niej i pomógl jej zdjac kurtkę.
-tutaj ,tutaj, zaraz wracam zamówię coś dla nas- powiedział zostawiajac ja na chwile samą.
Wrócił po krótkiej chwili z dwoma kubkami.
-gorąca czekolada - wyjaśnil co jest w kubkach - idealna na rozgrzanie się i najlepsza w mieście - usiadł naprzeciw niej
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Selena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 20:19   

- Dziękuję. Lubię czekoladę. - wzięła od niego kubek i napiła się. - Mmm, a ta jest wyjątkowo dobra. - uśmiechnęła się. Musiało to śmiesznie wyglądać, na wardze zostały jej 'wąsy' z czekolady. Szybko je zlizała, postanowiła zacząć rozmowę.
- Więc... masz jakieś zwierzęta? - zapytała. Teraz nie była wyjątkowo twórcza, jeśli chodzi o pytanie.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-01-11, 20:25   


Popatrzał jak zlizuje 'wąsy' i pomyślał o tym, że ona nawet nie zdaje sobie sprawy jak sexownie to zrobiła. Uśmiechnął się, gdy usłyszał to pytanie.
-ja nie, za to moja rodizna tak - wyjaśnił - mam rozumieć, że jesteś fanką zwierzaków tak? Ty masz jakieś? -
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Selena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 20:36   

- Nie, na razie futrzak mi niepotrzebny - powiedziała. - Ojciec miał hodowlę hartów, strasznie to wszystko śmierdziało. - Wzdrygnęła się na samo wspomnienie.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-01-11, 20:41   

-ah tak - powiedział popijając swoją czkeoladę - jako dziecko miałem psa, nazwaliśmy go Szekspir, prawda, że ciekawe imie, nie? - zaśmiał się - tylko jak zdechł beczałem przez tydzień. i od tego czasu mam uraz. - wyjaśnił
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Selena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 20:45   

- Ciekawe, ciekawe. - przytaknęła. - Cóż, nie dziwię się. Za pierwszym zdechłym psiakiem też ryczałam. Ale potem zaczęłam się przyzwyczajać. Zdychały jeden po drugim... - powiedziała. Smutno było, ale nie brakowało jej zwierząt, nawet ich nie lubiła. Przerażała ją natomiast wizja śmierci.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-01-11, 20:49   

-z resztą mam uczulenie na sierść psow i dłuższe egzystowanie z nim iw jednym pokoju mi szkodzi - wyjaśnił i spojrzał na blat stolika- przepraszam na chwile - znów odszedł na chwile od stolika iwrócił z jakimiś bajecznie kolorowymi, lukrowanymi ciasteczkami - zapomniałem przedtem o żarciu - uśmiechnął się i wrzucił do buzi wielką muffinkę - meskash thu od da...dawna? - zapytał przegryzając ciastko
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Selena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 20:53   

Też wzięła dużego gryza, aczkolwiek nie zjadła całej od razu. - Ne, pshyjechaam wczorah. Ale ne mohe znaleszcz mheshkana - przełknęła. Zastanawiała się, co teraz ze sobą zrobi.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-01-11, 20:55   

Przemyślal sytuację przez chwilę. Do domu jej nie wezmę, bo Brooke mnie zabije, pomyślał. Ale...
-moze chciałabyś się ulokować na jakiś cza su mojej siostry? - zapytał ożywiony gdy przełknął swoje ciastko
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Selena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 20:59   

- Fajnie by było. Ale tyle już dla mnie zrobiłeś... - zawahała się. Z drugiej strony nie miała gdzie pójść.
- A mogę? - musiała się upewnić, nie chciała się nigdzie wpychać.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-01-11, 21:03   

-nie no nie ma sprawy - powiedział pisząc smsa do Skye. Wyciągnął z kieszeni jakiś mały notes, który zawsze mial przy sobie, jak i równiez długopis. Napisał adres na kartce.
-Pojedziesz na staten island, przez brooklyn, do wyspę - wyjaśnił kreśląc obok adresu minimapę ulic Nowego Jorku - potem podasz taksówkarzowi, by kierował się do najbliższego prywatnego portu i gotowe, to tak jakby nie wiedział gdzie, ale sądzę, że sam adres wystarczy - podał jej kartkę - Skye powinna być w domu. Jeśli nie...to przyjmie cię jej gosposia i ulokuje w jednej z pustych sypialni - wyjaśnił
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Selena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 21:16   

- Wielkie dzięki. - ten koleś nie wiedział, jaka jest mu wdzięczna. Zaczęła powoli wstawać.
- Cóż, bardzo miło z twojej strony, że mnie tu przyprowadziłeś. I że załatwiłeś mi mieszkanie, i w ogóle... - uśmiechnęła się. - A właśnie... - wyciągnęła z torby notes na szkice. - Dasz mi swój numer? I dobrze będzie mieć numer Skye... - powiedziała.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-01-11, 21:19   

- Jasne - odparł hustając się na krześle - moj [xxxpodajenumerxxx] masz? i Skye [xxxnumerxxx].. Nie! ja zaplacę - powiedział przechylajac się na krześle w stronę stołu i wyciagając portfel
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12