"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Salon
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Salon
Autor Wiadomość
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-11, 20:35   

- Myślałam że mnie pomyliłeś z siostrą, jak powiedziałeś o tym napadnięciu - powiedziała z uśmiechem - ona jest najładniejszą i najbardziej wyćwiczoną w sztukach walki feministką - uśmiechnęła się.
_________________

 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-03-11, 20:37   

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 20:37   

- Feministka? - uniósł brwi i wypuścił głośno powietrze. - Mam nadzieję, że ty jesteś... inna. Prawda? - spytał.
Ostatnio zmieniony przez Elle 2009-03-11, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-11, 20:38   

- No jasne- powiedziała
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 20:43   

- To dobrze - uśmiechnął się.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-14, 16:11   

Po sprzątaniu siedziała na kanapie o turecku i jedząc jogurt, oglądała TV.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 18:50   

Uwaliła się na kanapę i włączyła TV.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 20:20   

Zajrzał przez drzwi. Zobaczył, że dziewczyna leży na kanapie i ogląda coś w telewizji.
- Hm? - spytał.
Udawał, że nie wie o co chodzi, jednak obawiał się najgorszego.

- I jak było? - odpowiedziała pytaniem na pytanie.
Przewrócił oczami.
- Moja sprawa...

Splotła ręce na piersi.
- Wiedziałam. Doobra, jutro i tak się wszystkiego dowiem! I do końca dnia nie wychodź ze swojego pokoju, żebym cię na oczy nie widziała! - wycelowała w niego palcem. - W końcu to mój dom, nie oswajaj się tu tak.
Wyszedł z salonu bez słowa i skierował się do swojego pokoju.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 17:23   

Wszedł do salonu i zastał tam Elle. Zawahał się.
- Mogę? - spytał niepewnie.

Dziewczyna roześmiała się.
- Jasne, siadaj - patrzała jak siada obok niej po turecku i bierze od niej pilot od TV. - Nie jestem taką wiedźmą - dodała i przełączyła na inny kanał.
Chwilę tak siedzieli w milczeniu.
- Znasz Chucka? - spytał nagle Ethan, patrząc na Elle wyczekującym wzrokiem.
Elle wybałuszyła oczy i zrobiła przestraszoną minę.
- A co? - spytała, ale po chwili się zreflektowała i pokręciła głową. - Albo nie, nie jestem wścibską siostrą. - Spojrzała na chłopaka poważnie. - Chuck to zwykły dupek i podrywacz. Przynajmniej tak go oceniam. Niektóre dziewczyny za nim szaleją, ale... nie ja - skrzywiła się.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 17:26   

Chłopak pokiwał głową i powiedział cicho:
- Acha. - Przygryzł mocno dolną wargę, aż go zabolała i westchnął.

- Nie chcę naciskać, ale czy coś jest nie tak? - spytała marszcząc brwi. - Chodzi o Chanel i Chucka?
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 17:46   

Pokiwał głową.
- Wczoraj Chanel zachowywała się jakoś inaczej, no i... i ten Chuck. Ona mi powiedziała, że myślała, że ja myślę, że ona jest dziewczyną na jedną noc... - westchnął i zapatrzył się gdzieś w dal. - Kiedy to ona zrobiła ze mnie chłopaka na jedną noc - powiedział ze złością, o mały włos głos by mu się nie załamał. Dzielnie połykał łzy, bo nie lubił płakać. - Ona jest niezdecydowana... Jeśli już była z tym chłopakiem, to po jaką cholerę ja jeszcze tam... - ostatnie słowa wypowiadał coraz ciszej.

Elle uśmiechnęła się do niego współczująco, choć nie mógł tego widzieć, bo miał zamknięte oczy.
- Jeśli tak cię zraniła, nie zasługuje na ciebie... - powiedziała i westchnęła. - Jesteś jeszcze młody, przystojny. Nie pierwsza, nie ostatnia.
Ethan westchnął z bólem i złością.
- Ale nie łatwo będzie mi o niej zapomnieć. Nienawidzę jej, rozumiesz? - powiedział. Ostatnie słowa przyszły mu do głowy teraz, jeszcze wcześniej wcale o tym nie myślał.

- Masz prawo... - pokiwała głową. - Może wychodź na miasto, rozerwij się jakoś... Przejdzie ci.
- A jak ją zobaczę? - spytał sceptycznie.
Elle wzruszyła ramionami.
- Szybciej się wyleczysz.
Ethan westchnął i pokręcił głową, jednak kiedy zauważył pytający wzrok siostry, powiedział:
- OK. Pójdźmy dziś do jakiegoś klubu.

Elle rozpromieniła się.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-21, 17:41   

Weszła do salonu, gdzie siedział Ethan z kotem na kolanach i oglądał TV. Gdy zobaczył Elle, wyszczerzył się.
- Wyglądasz jak jakiś kanarek - parsknął śmiechem i wrócił wzrokiem do telewizora, na którym leciał jakiś talk show.

Dziewczyna udała, że się naburmuszyła i splotła ręce na piersi.
- Ha-ha-ha, bardzo śmieszne - odparła i spojrzała na zegarek. Miała jeszcze trochę czasu, więc zaczęła oglądać program razem z nim.
- No co. Lubię cię trochę powkurzać - powiedział i wystawił jej język. - Oślepiasz jak słońce, mówię ci. Nikt nie będzie chciał na ciebie spojrzeć.
Elle uśmiechnęła się do niego miło.
- Dziękuję za komplement. Ty za to spędzisz cały wieczór z kotem.
- Ale za to jakim! - powiedział i poklepał Abastusa po grzbiecie. - Co nie Bastek? Włączymy sobie muzykę i będziemy robić tany-tany.
Oboje wybuchnęli śmiechem, a kot tylko patrzał na nich zaspanym wzrokiem jak na wariatów.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-21, 17:43   

W końcu Elle wstała i wygładziła sukienkę.
- To ja lecę - powiedziała do niego i pomachała mu ręką. - Nie musisz na mnie czekać, nie wiem o której będę.
- Nawet nie zamierzam - mruknął z uśmiechem. Pomachał do niej. - Baw się dobrze.
- Dzięki - powiedziała i wyszła z salonu.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-13, 21:31   

Walnęła się na kanapę obok śpiącego Abastusa. Gdy obok niego usiadła, ten obudził się i przeciągnął. Wszedł Elle na nogi i zaczął się łasić. Dziewczyna cmoknęła go w pyszczek i rozejrzała się za pilotem, głaszcząc go. Jęknęła, gdy zobaczyła go na stole, oddalonego o jakieś kilka metrów. Ściągnęła kota z kolan, sięgnęła po pilota i włączyła TV. Znów wzięła kota na kolana i głaszcząc go, skakała z kanału na kanał.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-13, 21:33   

Zostawiła na jakimś filmie sf, nie oglądając go z jakimś dużym zainteresowaniem. Nawet nie wiedziała o co w nim chodziło. W końcu usnęła.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-14, 12:09   

Obudziła się. Mruknęła, przypominając sobie, że musiała tu wczoraj zasnąć. Podnosząc się, zakręciło jej się w głowie i zrobiło ciemno przed oczami. Po chwili siedziała już na kanapie patrząc przed siebie. W końcu zorientowała się, że na dworze jest... jasno. Spojrzała na zegarek i zaklęła, widząc późną godzinę. Wyszła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 11