"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Salon
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Salon
Autor Wiadomość
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-01, 19:35   

Elle wzruszyła ramionami.
- Nie pamiętam jej zbyt dobrze, byłam za mała. Ale wiem, że była wspaniała. Ojciec wiele razy mi to mówił, głównie jak się kłóciliśmy - przewróciła oczami. - No wiesz, ty chociaż masz siostry. Wydaje mi się, że będziesz ich potrzebowała.
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-01, 19:38   

_________________

 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-01, 19:38   

- Tak, będę ich potrzebować, chociaż to jeszcze dzieciaki - powiedziała - są co prawda siostrami przyrodnimi, bo matka wyszła drugi raz za mąż, ale i tak są dla mnie bardzo ważne. Chciałabym ściągnąć tutaj Cath, sama chciała przyjechać, a wczoraj mówiła, że nie może wytrzymać z ojcem, więc pewnie tu przyjedzie - powiedziała
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-01, 19:41   

- Wiesz, z chęcią bym ją poznała. Tylko szkoda, że w takich okolicznościach - podciągnęła nogi do klatki piersiowej i usiadła na fotelu po turecku. - Tak się kiedyś zastanawiałam, czy by czasem nie zaadoptować jakiejś siostry lub brata. Byłoby mi lepiej.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-01, 19:45   

- Jak chcesz, zaadoptuj - powiedziała - rodzeństwo to fajna rzecz, chociaż czasem utrapienie - uśmiechnęła się - pamiętam, jak miałam 9 lat, Cath miała 5, a Denise 3, łaziłyśmy po drzewach. Ja złamałam lewą nogę, Cath prawą rękę, a Denise palec. Dostałam wtedy za wszystkie czasy, że nie przypilnowałam sióstr - uśmiechnęła się do swoich wspomnień.
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-01, 19:51   

Elle westchnęła i oparła się.
- Fajnie ci było. Ja odkąd pamiętam, siedziałam tylko w domu nad książkami. Zawsze się nudziłam - skrzywiła się. - No ale w takim razie, za jakiś czas muszę sobie poszukać jakiejś siostry chyba.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-01, 19:54   

- Mogę ci pożyczyć jedną - uśmiechnęła się
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-01, 20:04   

- No cóż, nie wiem czy by się zgodziła - podrapała się za uchem i uśmiechnęła lekko.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-01, 20:10   

- ja też niewiem. Wybacz, ale muszę już iść, czas nakarmić kota - uśmiechnła się

/muszę iść już :/
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-01, 20:14   

- OK. Swoją drogą, też muszę nakarmić swojego - uśmiechnęła się lekko.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 19:35   

Siedziała na fotelu, z nogami na stole i jadła kanapkę. Oglądała jakiś program rozrywkowy w telewizji, gdy nagle rozległ się dźwięk komórki wydobywający się z jej pokoju. Poszła tam czym prędzej.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 15:52   

Włączyła TV i uwaliła się na kanapę. Rozejrzała się za kotem, ale gdy nie było go ani na parapecie, ani na kaloryferze, zagwizdała. Przyszedł do niej zaraz i skoczył na kanapę, kładąc się obok niej.
- Cześć kociak - powiedziała cicho i pogłaskała go.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 18:50   

Spojrzała na zegarek i wyłączyła TV. Na stacji metra powinna być już jakieś pięć minut temu i czekać na tego całego Ethana, ale nie chciało jej się spieszyć. Nie miała zamiaru czekać tam i przyjmować z otwartymi ramionami jakiegoś bachora baby, z którą związał się ojciec. I to jeszcze bez jej zgody. Wyszła z salonu.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-11, 20:29   

- Jestem Catalina Colepando, siostra jednej z najlepszych koleżanek twojej siostry - powiedziała - i ja miałabym cię napaść, tak? - spytała - znasz może moją rodzinę? - spytała podejrzliwie
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 20:31   

- O, no to fajnie, że mam okazję cię poznać.. - rozpromienił się na chwilę. - Ale twojej rodziny nie znam, niby skąd - wzruszył ramionami i usiadł na kanapie. Po chwili jednak wstał, przypomniawszy sobie nakaz Elle. Wystraszył się lekko, ale patrząc na minę Cataliny, z powrotem usiadł.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-03-11, 20:35   

- Myślałam że mnie pomyliłeś z siostrą, jak powiedziałeś o tym napadnięciu - powiedziała z uśmiechem - ona jest najładniejszą i najbardziej wyćwiczoną w sztukach walki feministką - uśmiechnęła się.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11