"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Kuchnia
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kuchnia
Autor Wiadomość
Blair 
Moderator
Queen Be.


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 5400
Wysłany: 2009-03-15, 15:15   

- Dopiła kawę.
- Mi obojętnie. - uśmiechnęła się, wstała od stołu, wstawiła kupek do zlewu po czym zaczęła go myć.
_________________
ekhem,
robi się.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-03-15, 15:18   

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 15:18   

- Hej, nie myj tego - wstała i odciągnęła Chanel od zlewu. - Ja pozmywam, ty jesteś tu gościem - zagroziła palcem wskazującym. - To w takim razie może pójdziemy do Central parku? - zapytała przez ramię.
- Jak chcecie - odparł Ethan.
 
 
Blair 
Moderator
Queen Be.


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 5400
Wysłany: 2009-03-15, 15:19   

- Mi obojętnie. - poprawiła opaskę na włosach.
_________________
ekhem,
robi się.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 15:21   

Skończyła zmywać.
- To w takim razie jak wam obojętnie, wyciągam was na dwór, żebyście trochę powietrza zaczerpnęli, o! - powiedziała entuzjastycznie i przeszła do przedpokoju. - Chodźcie!
 
 
Blair 
Moderator
Queen Be.


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 5400
Wysłany: 2009-03-15, 15:23   

- Wyszła z kuchni patrząc na Ethana z miną "Co do?"
_________________
ekhem,
robi się.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 15:25   

Ethan wzruszył ramionami i wyszedł za dziewczynami.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-16, 20:29   

Wszedł do kuchni i przygotował dwie szklanki. Nalał do obydwu wody, jednak do jednej wrzucił musującą tabletkę na gardło. Tylko żebym nie pomylił szklanek - pomyślał. Wziął je w ręce i wyszedł.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-19, 21:02   

Wszedł do kuchni. Wyciągnął z lodówki karton soku z czarnej porzeczki. Nalał sobie do szklanki i wypił duszkiem. Wyszedł z kuchni.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 21:04   

Elle weszła do kuchni. Zobaczyła Ethana, który siedział na blacie i machał nogami, patrząc gdzieś przed siebie.
- Zejdź z szafki, marzycielu - powiedziała i zajrzała do lodówki.
Chłopak odchrząknął.
- Idziemy na miasto? Coś mnie nosi... Muszę chyba gdzieś iść - powiedział, zaglądając dziewczynie przez ramię.

Elle z trzaskiem zatrzasnęła lodówkę.
- No to się zbieramy! W końcu gadasz od rzeczy, brat - powiedziała, poklepała go po ramieniu i poszła w stronę wyjścia. - Za 10 min w przedpokoju! - rzuciła jeszcze przez ramię.
Westchnął i również wyszedł z kuchni.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-21, 16:39   

Weszła do pomieszczenia. Gdy zobaczyła Abastusa, rozciągniętego na jednym z krzeseł, pogłaskała go za uchem i pocałowała w nosek.
- Chcesz jeść, leniuszku? - spytała.
Kot zamruczał w odpowiedzi, więc Elle wyciągnęła z szafki karmę dla kota i nasypała ją o metalowej miski. Zwierzę wstało, przeciągnęło się i zabrało się do jedzenia. Dziewczyna wstawiła wodę na kawę.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-21, 16:52   

Ethan wszedł do kuchni, gwiżdżąc pod nosem.
- Mmm, czuję zapach kawy? - spytał i uśmiechnął się lekko. Pochylił się i pogłaskał kota, po czym zajrzał Elle przez ramię.

- Mhm - mruknęła dziewczyna. - Tobie też naszykowałam, bo słyszałam cię w łazience - powiedziała i zalała sobie kawę, po czym usiadła przy stole, upijając łyk kawy. Patrzała, jak chłopak zalewa sobie kawę, wąchając przy tym jej aromat. Kiedy usiadł naprzeciwko niej, spytała:
- Jak twoja głowa? - roześmiała się.
Spojrzał na nią spod byka.
- Weź nic nie mów - powiedział. - Wstałem o ósmej i myślałem, że mi zaraz ją rozsadzi... Ale teraz jest lepiej - pokiwał głową.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-21, 17:00   

- To dobrze - odpowiedziała, obejmując swój ulubiony kubek obiema rękami i patrząc w jego zawartość. - Nadal chcesz wyjechać przez Chanel? - spytała.
Ethan zrobił dziwną minę.
- A miałem zamiar? - spytał, po czym zamyślił się. - Prawie nic nie pamiętam z wczorajszego wieczoru. Czy to z wyjazdem czasem mi się nie śniło?

Elle pokręciła głową.
- Musiałabym znać twoje sny - wyszczerzyła się. - To w takim razie traktuję tą odpowiedź jako przeczenie.
- Mhm. Już właściwie chyba mi przeszło. Czuję się bardziej lekko - wzruszył ramionami i upił łuk kawy.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-21, 17:04   

- To pójdziesz ze mną na imprezę dziś wieczorem? - spytała z nadzieją w głosie.
- Nie, to dla mnie jeszcze za wcześnie. Najlepiej, jakbym nie widział jej przez najbliższe dwa tygodnie - odparł stanowczo i potwierdził to jeszcze skinieniem głowy.
Dopiła kawę.
- No cóż, trudno. W takim razie ja sama będę się dobrze bawiła - puściła do niego oczko i wstała od stołu. Wstawiła kubek do zlewu.
- Pozmywaj jak skończysz pić. Ja jeszcze muszę iść do sklepu w poszukiwaniu jakiejś kiecki.
- OK - odpowiedział i upił łuk kawy.
Pomachała mu i wyszła z kuchni.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-11, 14:32   

Weszła do kuchni i nastawiła przygotowała sobie kawę. Nie spiesząc się, wypiła ją i posiedziała chwilę, rozkoszując się każdą minutą. Później wyszła.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-12, 13:18   

Weszła do pokoju i rzuciła okiem na kalendarz. Sobota? - pomyślała. - Nie, przyjechałam w piątek.. Dziś niedziela.
Zerwała kartkę i przed oczami stanął jej napis 'Wielkanoc'. Westchnęła i postanowiła, że wyśle później do dziewczyn życzenia. Najpierw zrobiła sobie śniadanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12