"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - kuchnia
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
kuchnia
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-01-29, 01:54   kuchnia

_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA 
waszka g

Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 14:16   

 
 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 14:16   

Poczyniała jakieś tam biedackie tosty, czy co, kiedy dostala sms-a od Chanel. Przeczytala go nieco zdziwiona, bo miala wrazenie, ze Chanel zainstalowala w NY jakies kamery.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-05-31, 14:24   

Znalazł Blake w kuchni, z tostami i telefonem, bardziej zainteresowały go tosty, ale żeby nie było, że ją objada, to stanął w progu, jednak nie oparł się o framugę jakby to pewnie zrobili Mroczki skrzyżowane z Maserakiem - Co tam tak czytasz? - spytał uchachany tym, że nie zauważyła jego osoby w drzwiach, może uda mu się ją przestraszyć, plan niecny szpetny jak wujek fester normalnie.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 14:28   

Omajgad! Prawie by wypuściła telefon i tościwo z rąk,bo ją tak przestraszył facet, który miał zwyczaj spać w gaciach w statki. Adrenalina 1000%, teraz sie nie uspokoi przez pol dnia. Ale ze byla dobra, postawila na blacie te biedackie tosty na talerzu, tak dla ogolnej ludnosci w liczbie 2, zeby sobie zjedli. - Sms-a od Chanel - odpowiedziala juz spokojniej. - Podobno zostalismyjuz opisani - rzucila beztroskim tonem.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-05-31, 14:35   

- O, no fajnie, daj przeczytać - miał na myśli kolejną część bajdurzenia gossip girl, a nie sms'a od Chanel oczywiście, to nic, że gdzieś tam miał pewnie swój telefon, na który też przyszła wiadomość - Swoją drogą, szybka jest - poczęstował się tostem, uprzednio podchodząc do stołu czy tam blatu, no taaam, gdzie siedziała Blake.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 14:37   

Zieew, zieew. Dała mu swój telefon, coby sobie mógł poczytać porcję wypocin jakiejś zdesperowanej dziewoi. - Albo to my jesteśmy wooolni - odpowiedziała, mając na mysli oczywiscie to, ze spali do wieczora niemalze.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-05-31, 14:46   

- No i dobrze, przynajmniej się wyspaliśmy - wyszczerzył się zza komórki, by po chwili marszcząc brwi w wielkim skupieniu przeczytać o sobie, sobie i jeszcze raz sobie, tak, to ja, narcyz się nazywam. Kiedy skończył, spojrzał na swoją słonecznopatrolową opaleniznę- Naprawdę jest tak źle? - spytał, jakby się tym rzeczywiście przejmował, chociaż miał to gdzieś- Właśnie, czemu Chanel nie było? - dodał, dopiero teraz sobie uświadamiając, że faktycznie jej tam nie było.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 15:02   

- Nie wiem - stwierdziła zgodnie z prawdoo. - Chyba nie była po prostu w nastroju - bo przeciez moze sie kazdemu zdarzyc tak. Spojrzala na tego narcyza i stwierdzila, ze ma bardzo siarowoo opalenizne, a ze szczerosc w zwiazku to podstawa i tak dalej, to po prostu mu o tym delikatnie jakos powiedziala.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-05-31, 15:11   

- To do niej trochę nie podobne- podsumował, no bo Chanel zazwyczaj była i do tańca, i do różańca, a tu się okazuje, że ostatnio tylko do różańca. Wgryzł się w tego tościka i pałaszował, aż mu się uszy trzęsły - No wiesz, dopóki nie miałem tej opalenizny, nie chciałaś ze mną być, teraz się trochę przyjarałem i od razu. Przyznaj, że lecisz na solarbojów - zaśmiałby się, gdyby nie to, że tościk nęcił i zajął nim paszczę.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 15:15   

Tylko czekać aż mu skóra zacznie schodzić. - A więc mnie rozgryzłeś... - o nie, teraz jest juz zgubiona. Tajemnica zostala odkryta i wszyscy w miescie będoo solarbojami. - Ciekawe co będzie, gdy ta opalenizna Ci zejdzie - dodała po chwili przyglądając się jemu, jak lekarz na badaniu. - A co do Chanel, to ona się trochę .. zmieniła? - chyba. Na pewno !
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-05-31, 15:22   

- Nie mogę do tego dopuścić, bo wtedy mnie rzucisz! - powiedział z niemal takim zapałem, jak spożywał i basta - Zmieniła? W jaki sposób? - podrapał się po łepetynie, robiąc na niej poranne chuju-muju i zastanowił się, o co jej chodzi.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 15:26   

- W takim razie musisz wykupić sobie karnet na solarium! - ależ ona jest pomysłowym Dobromirem! Równiez się podrapała po głowie, ale nie robiąc chuju muju, bo mieliby w tosciwach pelno kłaczków. - Nie zauważyłeś? - przeciez powinien! - Odkąd Chuck coś tam odwalił, jest całkiem inna, przynajmniej mi się tak wydaje. - No a moze byla tylko inna do niej, ktoz to wie.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-05-31, 15:30   

- Jak dla mnie, to oni oboje na siebie lecą, a żadne z nich nie chce się do tego przyznać - podzielił się z nią wnioskami ze swoich obserwacji - Może faktycznie, jest jakby... grzeczniejsza? Nie wiem, to chyba nie przez Chucka, tylko ten jej wypadek - wzruszył ramionami, no bo przecież musi bronić kumpla swego, który gdzieś przepadł w dalekim St. Barts.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-05-31, 15:38   

- Ja myślę, że to przez Chucka - powiedziała dobitnie, bo przecież musi bronić kumpli swojej. Pomyslała, ze sie odezwal ten, co to sie od razu przyznaje, ale nie bedzie chamskoo osoboo i nie bedzie mowic tego na glos, bo to byly tylko jej osobiste przemyslenia i spostrzezenia. - Ale grzeczniejsza to na pewno- zgodziła się z nim. Wiekopomna chwila.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-05-31, 15:52   

- Ale co takiego Chuck jej zrobił? To ona ciągle mu wrzuca, że jest seksoholikiem i te pe - odrzekł pewnie, chociaż nie orientował się tak bardzo w relacjach chanel-chuck. No dobra, sam nie był tym, co się przyznaje najpierwszy z pierwszych, primus inter pares et cetera, no ale Chanel i Chuck to już przesadzali, co nie. Mogliby się określić, a nie ciągle się kłócooo i spotykajooo i kłóco znowu. Fakt, wiekopomna, gossip girl, zanotuj !
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11