"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - barek
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
barek
Autor Wiadomość
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2010-07-07, 13:47   barek

 
 
REKLAMA 
I'm Chuck Bass

Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Wysłany: 2010-07-09, 16:35   

 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2010-07-09, 16:35   

Podjechał limuzyną pod Alibi, stary poczciwy dobry bar, cóż bywał tu nie raz i teraz też jest dobra okazja. Nie był sam tylko z jakąś dziewczyną lecz była ona w pewnym sensie wyjątkowa. Wszedł do środka i usiadł przy barze. Zamówił szkocką z lodem. - czego chcesz sie napić? - spytał się jej.
_________________


 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2010-07-09, 16:46   

- To samo, co Chuck, tylko podwójnie - uśmiechnęła się do barmana. - więc, mój drogi przyjacielu, powiedz mi coś o sobie. Wydajesz się być zaprawdę intrygującą postacią. No i jesteś pierwszą osobą, która nie potraktowała mnie... protekcjonalnie. Wiesz o co mi chodzi. - spojrzała na niego. Chuck rzeczywiście był inny... on też sądził, że niedźwiadki przyjdą! Ciekawe, dlaczego jeszcze nie przyszły. Czyżby Dzień Niebieskiego Niedźwiadka rzeczywiście był wczoraj?
_________________

 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2010-07-09, 16:49   

- Każdy ma swoje, odchyły. Ale cóż nie potrafiłem się oprzeć takiej piękności. - powiedział do niej, no cóż jemu jedno na myśl zawsze trudno się mówi nie można go za to winić. W końcu Chuck to Czak i to się nie zmieni. Przecież nie po to zabrał ją tu by się zaprzyjaźnić tylko zaciągnąć do łóżka lub gdziekolwiek gdzie będzie mógł ją puknąć.
_________________


 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2010-07-09, 16:54   

- Czy ja wiem - spojrzała na siebie - dzisiaj jestem w stroju bojowym, bo niebieskie niedźwiadki nie lubią eleganckich ludzi... - zaczęła rozglądać się po klubie
- Piłeś kiedyś szkocką mieszaną z czerwonym winem i cytryną? - spojrzała na niego spod swoich długich rzęs. Musiała sprawdzić, z kim ma do czynienia. Uśmiechnęła się paskudnie.
_________________

 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2010-07-09, 16:58   

- Bez cytryny - powiedział do niej, no cóż pił wiele rzeczy ale jak pil tą mieszankę to nie było cytryny więc musiał się obejść bez niej. W sumie to już dawno nie był na jakiejś dobrej imprezie ale co tam. Spojrzał na nią spod brwi i tak pomyślał co będzie się bawił w jakieś pod chody. - Może skoczymy w bardziej strojne miejsce. - powiedział do niej i się zbliżył znacznie.
_________________


 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2010-07-09, 17:03   

- Nie tak szybko mój drogi - spojrzała na niego karcącym wzrokiem - nie jestem tanią dziwką, chociaż może na taką wyglądam. Najpierw musisz mi udowodnić, że zasługujesz na nagrodę - spojrzała na niego z ironicznym uśmieszkiem.
- Proszę dać temu panu pół litra czystej i ze dwie butelki najtańszego wina - gdy zdziwiony barman postawił przed Chuckiem zamówione trunki, Amy uśmiechnęła się.
- Do dna. Duszkiem - popatrzyła na niego z góry.
_________________

 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2010-07-09, 17:07   

No cóż nie raz pił dużo i dużo więcej niż to co ona zamówiła ale cóż nie można powiedzieć, że to jest nic, pół litra to ujdzie w tłumie gorzej z tym winem. No cóż przecież nie pokażę, że tego nie wypije cóz trudno, że jest wcześnie i co z tego jak pić to pic. Wypił wszystko i no nie powiem zakręciło go to.
_________________


 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2010-07-09, 17:11   

- Niegrzeczny chłopczyk. Wiesz, że alkoholu się nie miesza? Teraz będziesz rzygał. Widzę po tobie. A ja nie mam zamiaru przespać się z zarzyganym facetem, przykro mi. - Zamówiła butelkę jakiejś whisky i wypiła całą, nie przerywając. Zaczęła szukać czegoś w kieszeni
- Chcesz skręta? Z własnej hodowli - wyciągnęła w jego stronę foliową torebkę, w której trzymała swój 'skarb'.
_________________

 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2010-07-09, 17:20   

- Ja rzygał?, nie dziś skarbie - powiedział no có trochę wypił może nie wyraznie wyglądać i chodzić ale nie na tyle by rzygać. Może i alkoholu się nie miesza ale jemu to nie przeszkadza. No cóż zapalić by mógł zapalić ale no raczej tak przy barze na to nie pozwolą by po policje zadzwonili bo by musieli. - No nie wiem czy to ci się tu uda. - powiedział jej na ucho. Spojrzał na toaletę. - ale tam dało by radę - powiedział do niej.
_________________


 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2010-07-09, 17:23   

- Trzymaj - wcisnęła mu w dłoń garść skrętów - ja muszę iść do Central Parku, bo teraz przypomniałam sobie, że nie napisałam niedźwiadkom, dokąd idę! Pa, Chuck! - wzięła jeszcze dwie butelki jakiegoś alkoholu, rzuciła barmanowi sto dolców i w podskokach wybiegła z baru. Miała wrażenie, że wreszcie znalazła kogoś, z kim będzie mogła napić się jak człowiek.
_________________

 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2010-07-09, 17:41   

No cóż wychodzi na to, że czas się zawinąć stąd dalej w plener. Cóż tylko jeszcze nie miał pojęcia gdzie. Do kieszeni marynarki wrzucił skręty i czas było ruszyć gdzieś. Wszedł z klubu i ruszył limuzyną dalej.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13