"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - po imprezie miasto na kacu
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-06, 21:01
po imprezie miasto na kacu
Autor Wiadomość
gossip_girl 
Nowy w mieście
diamond bitch


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 43
Wysłany: 2009-10-18, 21:25   po imprezie miasto na kacu  

hej, ludzie !


Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby życie, gdyby nasz Nowy Jork, miasto wybrańców, umarło? Sama nigdy nie dopuszczałam do siebie tej, jak się okazuje okrutnej myśli. Wy zapewne też nie. Dlatego właśnie moja cudowne życie zamieniło się w koszmar. Nie mówię o zablokowaniu kart kredytowych bez limitu, straceniu mojego apartamentowca, domku na St. Barts, posiadłości w Aspen czy Paryżu. Mówię o upadających klubach, które kiedyś słynne były na całym świecie, które odwiedzali ludzie z całej Ameryki, z całego świata.
Co teraz widzicie w Bed New York? Odpowiedź jest prosta. Nie widzicie nic. A wiecie dlaczego? Bo Was tam nigdy nie ma!
Resztę pozostawię bez komentarza...


Impreza, która miała zakończyć wakacje

Tak, ta impreze miała obudzić Was z pięknego nowojorskiego snu. Spodziewano się masy alkoholu i zabawy. Jednak tylko nieliczni się o to postarali.
Moje potrzeby zaspokoiła Mariah. Oczywiście mam tu na myśli potrzebę ingerowania w sprawy innych. Niezaspokojoną osobą został Donald, bo to właśnie z nim Mariah wylądowała na dachu domu Avril, ale (uwaga!) nie dała się przelecieć. Jeśli Donnie wiedział z kim miał do czynienia, na pewno zdziwił się, że do niczego nie doszło. Czyżby nasza dzieweczka (może dziweczka?) zmieniła tryb życia?
Chuck usiłował wykorzystać Skye. Jak myślicie, udało mu się? Mylicie się! Blond ćpunka nie dała się uwieść na tandetne teksty. Wyszli z sypialni razem i wrócili do reszty gości. Może wciągnęła naszego Don Juana do kręgu narkomanów?
Brooke i Joel siedzieli razem na kanapie, gadając. Typowe stare małżeństwo. Kiedyś padło imię Caroline, B nieco się zasępiła. Czyżby J miał ponowny romans z jedną z bliźniaczek? W końcu tego samego dnia jeździli na wrotkach trzymając się za ręce. Chyba, że tą trzecią jest Serena, która, jak sama przyznaje, ma ma już 2 dzieci z Nate'm.
Wszyscy inni, włącznie z solenizantką, bardzo mnie zawiedli. Urządzili sobie prymitywną dyskotekę, dlatego impreza wymarła przed nastaniem świtu.

Na celowniku:
N znowu na odwyku? Czyżby ten chłopak nie wiedział jak bezpiecznie ćpać? A może tu chodzi o pewną osobę, która spędza ten rok z dala od innych? Podobno G dalej się leczy.
B wyjechała. Niektórzy stwierdzili, że to ze względu na depresję po nauce całowania z Ch.
E, brat S, przebywa w Europie, gdzie wysłała go zdesperowana matka. Czyżby ze względu na jego orientację wysłała go do żeńskiego klasztoru?
_________________
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 2156
Wysłany: 2009-10-19, 17:18     

 
 
ann 
I♥New York


Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 2156
Wysłany: 2009-10-19, 17:18     

zgadzam się, że z tym miastem coś sie stało ;/
_________________

Daniel Humphrey, 20 * Ann Ryan, 20 * Tom Jacykoof, 20 * Megan Tiger, 22
telefon, mail, isq * telefon, mail, isq * telefon, mail, isq * telefon, mail, isq

Alex Williams, 19 * Thomas Cross, 20 * Jordan Yellow, 20 * Rosalie Yellow, 17 * Caroline Ryan, 20
telefon, mail, isq * telefon, mail, isq * telefon, mail, isq * telefon, mail, isq * telefon, mail, isq

Dan zna: Skye & Joel Beatle , Blake Lively, Chanel Waldorf, Ann Ryan, Mariah Disco, Miranda Aubrey, Vanessa Abrams, Jenny Humphrey
Tom zna: nikogo po imieniu xd
Megan zna: Skye & Joel Beatle , Emily Deniver, Mariah Disco, Brooke Davids, Avril Lavigne, Brendon Avenue
Thomas zna: Emily Deniver, Harlow Voyage, Andie West
Ann: zna: Michael Frosh, Chloe de Vries, Jenny & Dan Humphrey, Rose Carter, Jacob Darson, Skye & Joel Beatle , Chantelle Woodbine, Blake Lively, Thomas Bayala, Mariah Disco, Chanel Waldorf, Amy Lu, Michelle Fantasie, Avril Lavigne, Sam White
Jordan zna: Mariah Disco, Brooke Davids
Caroline zna: Thomas Bayala, Skye & Joel Beatle, Chuck Bass, Blake Lively, Jenny Humphrey, Caroline Johanson, Brooke Davids, Sam White
Alex zna: Demi Lovato, Jessica Johnson, Emily Deniver, Avril Lavigne, Luvlee Carter
Rosalie zna: Jordan Brown, Mariah Disco
 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-10-28, 23:14     

kłamstwo! 3 dzieci!
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 23:12     

a ja myślałam, że 5...
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-11-01, 00:47     

widzę, że kłamstwa w modzie ! trzeba z tym uporządkowanie zrobić.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 10