"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Sypialnia N.
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia N.
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 02:39   

- Tak też myślałam - odparła, pozbawiając go spodni. Po czym roześmiała się widząc gacie w statki! Czyżby chadzał w nich cały czas? Gdy Nejt pozbawiony został tych spodni, Blejk do pary pozbawiła się swoich, dalej zachowując ideę striptizu. Jej usta zrobiły takie włajaże, że gdyby miały dzieci, mialyby co im opowiadac.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA 
Jestem hardkorem

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 02:47   

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 02:47   

O, skoro aż takie, to pewnie strasznie się podjarał. Opadł z powrotem na łóżko, pociągając ją za sobą. Wsunął dłoń za krawędź jej majtek, nie wiem w co były, ale to i tak nie ważne, po szybko się ich pozbawił. No i swoich również został pozbawiony, już nie ważne jak i kiedy. Poodstawiali jeszcze włajaże, a jakże, normalnie kejt rajan, czy kto to tam śpiewa, nie podskoczy! No i nastąpiła taka scena, rodem z simsów, że tam się tak kotłują we łożu, pamiętasz to? huahaha.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 02:55   

Jasne, że pamiętam, bo grywalne są u mnie codzień, mwahahaha !
Leżąc tak sobie, pewnie gdzies na Nejcie, po tej całej simowej scenie, Blejk uznała, że raz kozie śmierć i pozostaje tylko moment, chwila (zanim ściągniesz to) i zbliżyła swą twarz do Arczibaldowej twarzy i bez żadnego zająknięcia wypowiedziała te jakże ważne słowa.
- Kocham Cię.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 03:01   

Okej, to było idealne zakończenie tejże sceny, nawet simsy nie zrobiłyby tego lepiej, bo nie znały polskiego! - Mogę powiedzieć, że ja Ciebie też, prawda? - powiedział, lekko rozbawiony, ale też wzruszony jak dziadek na dniu babci i pocałował ją delikatnie w usta.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 03:05   

- Nawet musisz - odparła uradowana jak w Dzien Dziecka trzy lata temu kiedy to dostala lalkę myscene. Przecież udało się jej tak ładnie tą scenę zakończyć, że należy się jej jakaś malutka nagroda .
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 03:08   

- Więc ja Ciebie też. Kocham Cię - odparł i ją pocałował krótko w usta, po czym powtórzył tę czynność jeszcze raz i kolejny, i jeszcze następny. Mógłby tak bez końca- A teraz idziemy spać- zarządził, zakrywając ich kołdro po same czoła.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-23, 03:14   

- Udusimy się ! - po krótkiej analizie danych do takiego wniosku doszła własnie, więc obnizyla tą kołdrę W SZARE MYSZKI, tak zeby mogli oddychac swobodnie, co on chcial ich tam pomordowac? Umieranie z milosci w takim wieku nie jest dobre. Gdy juz sobie swobodnie oddychali, zasnełi, ale nie na wieki, tylko do rana.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-23, 13:07   

A gdy rano nastało, Arczibald obudził się, wsunął swoje gacie po tacie na tyłek i jako że Blake jeszcze sobie spała, wyślizgnął się z tego łoża i cicho opuścił pokój.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-02, 02:39   

Udało mu się dostać do swojej sypialni, przynajmniej miał nadzieję, że to jego. W progu pozbawił się butów i koszuli, a siedząc na łóżku zdjął spodnie i pozostając w samych bokserkach, wsunął się pod kołdrę, przymknął oczy i natychmiast zasnął.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13