"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Sypialnia Elise
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia Elise
Autor Wiadomość
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-18, 16:34   

- A w ogóle to co u ciebie? Wczoraj prawie cię nie widziałam - spytała Elle, siadając na łóżku koleżanki po turecku.
- Hm, wybrałam się na miasto. Wiesz, chciałam przejść się, pozwiedzać. Szczęśliwym trafem dotarłam do jakiegoś sklepu z ciuchami. Tam spotkałam chłopaka, Thomasa. On też jest nowy, ale spytałam, czy nie zna drogi do jakiegoś baru. No i poszliśmy znaleźć jakiś, ale trafiliśmy do Central Parku. Nieźle, nie? - roześmiała się lekko, jednak za chwilę umilkła, patrząc na jej twarz.
Elle uśmiechnęła się lekko, w głębi serca denerwując się trochę, że Chloe tak uważała na to, żeby nie była smutna.
- I co dalej? - spytała.
Chloe wzruszyła ramionami.
- Pogadaliśmy i musiałam iść. Tyle. Ale już chociaż kogoś znam w NY... - uśmiechnęła się pokrzepiająco.

- Jak chcesz, mogę cię kiedyś tam zapoznać z moimi znajomymi. Spodobaliby ci się - pokiwała głową i spojrzała gdzieś za okno.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-04-18, 18:14   

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-18, 18:14   

Coś ją tknęło.
- A tak w ogóle, to mam gdzieś plan miasta - wybiegła z pokoju i po chwili przyszła z małą książeczką w ręku. - Trzymaj. Nie zgubisz się - uśmiechnęła się do niej.
- Dzięki! - wyszczerzyła się Chloe. - Chyba zaraz pójdę na podbój NY... - puściła oko do Elle.
Tamta uśmiechnęła się i poklepała ją po kolanie.
- OK, w takim razie idę. Pa - powiedziała, wychodząc z pokoju.
- Papa - pomachała za nią i zgramoliła z łóżka. Ubrała się i sięgnęła po laptopa.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-18, 18:28   

Wyszła z pokoju.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-19, 11:25   

Obudziła się. Ziewnęła i wyszła z łóżka, a później z pokoju.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-19, 16:34   

Ubrała się w coś, zrobiła makijaż i wzięła laptopa, czekając na 17.00.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-19, 18:17   

Weszła do pokoju. Rozpakowała czekoladę i nie dzieląc jej na kawałki, ugryzła. Usiadła na łóżku i włączyła laptopa.
 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-05, 22:25   

A Elise leżała na łóżku, paląc papierosa i esemesując ze swoimi psiapsiółami. Jak na razie w Nowym Yorku było nudno, a jeszcze musiała wysłuchiwać tego, jak to one na ostatniej imprezie dobrze się bawiły. Uch.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11